Forum Starając się - ogólne 5 dni po owu 2 krople krwi
Odpowiedz

5 dni po owu 2 krople krwi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia 34 Ekspertka

Wysłany: 11 listopada 2013, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,
    nowa tu jestem staram się o ciąże już długo owulację miałam 06.11 potwierdzona temperatura dziś 5 dni po owu miałam straszne bóle brzucha cały dzień się czułam jak bym kilo kamieni zjadłam i bóle pleców na zmianę miałam .rano zauważyłam 2 krople kwi czerwonej tak jak bym 2 kropelki krwi z jakieś rany na papier dałam co to może oznaczać ? po paru godzinach raz zauważyłam śluz różowy. i czy wogule coś oznacza ? proszę o poradę

sbgosbt.png

74dn1tf.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 listopada 2013, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podchodzi pod krwawienie implantacyjne (czerwona krew), ale spokojnie, nie nakrecaj sie!
    Powodzenia!

• Andzia 34 Ekspertka

Wysłany: 16 listopada 2013, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam nadal

sbgosbt.png

74dn1tf.png

• karola_aa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj 7d fz zobaczylam na papierze 3 kropelki malutkie krwi krew czerwona, czy to zagniezdzenie???pozniej jak bylam w toalecie znowu sie powtotzylo jednak to byly malutenkie kropelki krwi.

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego