Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oreore a próbowałaś się wspomagać borowiną? Kiedyś o tym czytałam i dziewczyny bardzo chwaliły jeśli chodzi o zrosty i niedrożności jajowodów.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh robie w mowym cyklu, bo fsh wyszlo ok.
    Co do borowin to już zakupilam kilka paczek i od tego cyklu będę się okladac i pić zioła o. Klimuszko.
    Moze w te wakacje skocze do Połczyna i tam będę leczyć sie borowinami

    Pigulka widzę że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami, wszystko już kupione?

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowana wiekszosc :) zostal tylko wozek i jakies pojedyncze pierdoly. Jak bedziecie w ciazy to polecam Wam zrobic zakupy w 2 trymestrze. Ja tak wiekszosc kupilam bo balam sie lezenia przez lozysko i bardzo dobrze, bo teraz to juz sie ciezko chodzi z takim duzym brzuchem i jeszcze w te upaly :P

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę dołączyć? Moja krótka historia: staramy się od sierpnia 2015, a z of to drugi cykl, drugi również z luteiną, bo okazało się że mam za niski progesteron w drugiej fazie cyklu, jeszcze jeden cykl z lutką i idę na monitoring, żeby sprawdzić, czy pęcherzyki ładnie pękają i zobaczymy co dalej.

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czść miskolorowy, a bierzesz cos na dojrzewanie pecherzykow, np Clo lub letrozol czy jeszcze to wszystko przed toba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 21:05

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko przede mną, po monitoringu wszytko się okaże, bo na razie nie miałam żadnych badań po za progesteronem (skierowanie dostałam od endokrynologa -mam hashimoto), gin stwierdził że przez 3 miesiące unormuje ten hormon luteiną i wtedy będziemy sprawdzać jak z tą owulacją u mnie i ewentualnie da skierowanie na kolejne badania.

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:44

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć antonna patrząc na ilość starczek na of to rocznik chyba nie ma tu znaczenia, ale przeraża mnie ile par ma teraz problemy z zajściem, a jak już się uda to tyle poronien :( a ty długo się już starasz? Postaram się poczytać trochę wasze historie żeby być w temacie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2016, 09:27

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:44

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy mogę dołączyć? :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misKolorowy i Mignona witamy :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum dużo starających sie to fakt ale ile kobiet w ciąży na ulicy ja widuje i nie wiem czy wcześniej na to uwagi nie zwracałam ale teraz widzę kobiety z brzuszkami gdzie nie spojrzę

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna raczej nie zwracałaś uwagi albo dobrze się maskowały ja też co rusz widzę babkę w ciąży a ile z maluszkami w wózkach to szok a mówią ze dzieci się nie rodzą.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie może więcej faktycznie tak sobie myślę że to fala i może się zalapie hehh

  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:44

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak ciężko zajść w ciąże to ja się nie obrażę na mnogą :-)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obrazić się nie obrażę na bliźnięta ale jednak wolałabym pojedynczo :D A właśnie we wiadomościach mówią o czworaczkach :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:44

    potforzasta lubi tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna mąż dobrze myśli :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi się marzyły bliźniaki, ale teraz chciała bym choćby jedno ;) do mnie dziś zawitała @, więc rozpoczynam 11 cykl, zobaczymy ile jeszcze...

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ