X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisze bo jestem dzis mocno zdolowana... Mam 31 dc, 17 dpo, temperatura mi się trzyma na poziomie 37,3 i tak od 4 dni, 5 dni temu tak skoczyła, bo wcześniej była bliżej 37, poza tym ciągnie mnie jajnik, jakby kluje, jak coś zjem to mi się odbija, lekko mdli, jestem zmęczona, płaczliwa, dzis co chwile chodzę siku, a mimo wszystko dzisiaj test ciazowy wyszedł negatywny. Czuje się beznadziejnie, jakbym sama sobie wkrecala objawy, a jednocześnie nie ma wciąż okresu, wiec nie mogę zacząć starań od nowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaN wrote:
    Hej dziewczyny, pisze bo jestem dzis mocno zdolowana... Mam 31 dc, 17 dpo, temperatura mi się trzyma na poziomie 37,3 i tak od 4 dni, 5 dni temu tak skoczyła, bo wcześniej była bliżej 37, poza tym ciągnie mnie jajnik, jakby kluje, jak coś zjem to mi się odbija, lekko mdli, jestem zmęczona, płaczliwa, dzis co chwile chodzę siku, a mimo wszystko dzisiaj test ciazowy wyszedł negatywny. Czuje się beznadziejnie, jakbym sama sobie wkrecala objawy, a jednocześnie nie ma wciąż okresu, wiec nie mogę zacząć starań od nowa...

    a jak dlugie masz cykle? i czy ta owulke masz potwierdzona w inny sposob czy tylko tempka? bo tak sobie mysle czy u ciebie czasem owulka nie byla troche poniej.. a nawet 25dc?bo dopiero wtedy widac ladny skok tempki.. wiesz ile twoja fl trwa?

  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 28 dniowe, wcześniej 3 lata brałam tabletki, teraz to 3 cykl bez nich ale i tak i przed tabletkami i po nich jak w zegarku 28, czasem 29 dni. Ta niska tempa w fl to akurat była impreza rodzinna i właściwie nie przespana noc, wiec zakładam ze to stąd. No i w okolicach 14 dc miałam najbardziej rozciągliwy śluz, chociaż teraz od tygodnia tez mam jakiś kremowy, biały śluz i ciągle uczucie wilgoci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec @ spoznia ci sie juz jakies 3 dni tak? to test juz powinien byc pozytywny ale zdaza sie ze testy sa zawodne..czytal ze byly dziewczyny ktorym pozytywny test wyszedl dopiero okolo tygodnia po terminie @.. a niby producenci testow daja 99% wiarygodnosci testu dzien po terminie @.. a masz jak zrobic bete?to by ci dalo 100% pewnosci co jest..

  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta beta to ciężka, ale jeśli do środy nie będzie okresu to się wybiorę na nia

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam też jestem rocznik 88. Rok starań, jeden aniołek w 11tc. Drugi cykl starań ale wiem że jest stracony. Prosze o dopisanie do listy :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuSie wrote:
    Kawuszko, jak tam idzie Ci mierzenie temperatury?

    Witaj SuSie, miałam ostatni gorszy czas i szczerze mówiąc nie mierzyłam jej, a później pojawił się okres. Także chcę zacząć teraz mierzyć i zobaczę jak się sprawa będzie miała, czy w ogóle mi to wyjdzie jakoś...

    A jak u Ciebie sytuacja?

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • SuSie Koleżanka
    Postów: 45 35

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana! Ja też ostatnio mam niezbyt nastrój. Coraz bardziej mnie to wszystko męczy. Te plamienia, o których pisałam nie mają żadnego uzasadnienia. Mój organizm niby tak sobie zażyczył i zrobił. Ale co mnie bardziej martwi to, to że w tym cyklu nie zaobserwowałam skoku temperatury. Zakładam zatem, że jest on bezowulacyjny, więc mimo rzetelnych starań jest skazany na niepowodzenie... Kurcze. Czasem mam ochotę poprostu usiąść i płakać. Wiem, że to w niczym nie pomoże, ale chociaż sobie ulżę...

    lililolo lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie wiesz, kiedy miłość przyjdzie.
    Oczywiście, nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie.
    Ale w końcu TO się stanie.
    I wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć ... i CZEKAĆ."
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pierwszych badaniach :) Jutro odbieram wyniki większości (mocz, morfo, OB, glukoza, tsh, ft3 i ft4) a za 10 dni różyczkę.

    Zdziwiła mnie pani z laboratorium, która stwierdziła, że kobiety bardzo rzadko wykonują przeciwciała różyczki (ja zrobiłam tylko IgG, żeby sprawdzić czy przeszłam), nawet przed ciążą... Myślałam, że to ważne badanie.

    A na toksoplazmę planuję zrobić tuż przed staraniami, w sierpniu, żeby było aktualne.

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 1 lipca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah <3
    5. rastafanka <3
    6. potforzasta
    7. Rybeńka <3 23.06.2014
    8. Groszek <3
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa <3 26.04.2014
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka <3 12.05.2014
    16. Anna255
    17. ~Ania~
    18. kasiaiic <3 16.04.2014
    19. Japoneczka z Porcelany
    20. lola88
    21. Sylvka
    22. macadamia <3 29.03.2014
    23. Asios :)
    24. nati04
    25. Misiaczk25 <3 18.03.2014
    26. anksunamun88:-) <3
    27. maaartinka <3 27.03.2014
    28. karola88 <3 02.04.2014
    29. waszka88 <3 12.05.2014
    30. bulinek88 <3 06.06.2014
    31. anka8820
    32. Ofelaine
    33. Anna88
    34. pysia88
    35. annusiak88 <3 11.04.2014
    36. vercia
    37. karolaa
    38. andzia88
    39. Lolusia
    40. MisiaD
    41. kamilaaa88 <3 12.05.2014
    42. czekolada:)
    43. Miru
    44. Katiś
    45. Mery88
    46. evelina
    47. mf
    48. sonia18a
    49. SuSie
    50. Sue <3 10.06.2014
    51. ewelina25
    52. Kamelia <3 24.06.2014
    53. inezka
    54. Kawuszka
    55. Lililolo
    56. hwesta
    57. Justwol
    58.Natka098
    59. Ewelina88 <3
    60. Iskiereczka
    61. Magic
    prosze bardzo,dopisana:)Witamy w naszych skromnych progach:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88 mnożyć się proszę! :D

    Maniuś, czekolada:), SuSie lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli któraś z dziewczyn zafosolkowanych z terminem listopad czy grudzień ma ochotę dołączyć do grupy 50 osobowej na facebooku dziewczyn które tez są w ciąży to proszę o informację :)


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuSie wrote:
    Hej Kochana! Ja też ostatnio mam niezbyt nastrój. Coraz bardziej mnie to wszystko męczy. Te plamienia, o których pisałam nie mają żadnego uzasadnienia. Mój organizm niby tak sobie zażyczył i zrobił. Ale co mnie bardziej martwi to, to że w tym cyklu nie zaobserwowałam skoku temperatury. Zakładam zatem, że jest on bezowulacyjny, więc mimo rzetelnych starań jest skazany na niepowodzenie... Kurcze. Czasem mam ochotę poprostu usiąść i płakać. Wiem, że to w niczym nie pomoże, ale chociaż sobie ulżę...

    Ajj SuSie kochana, staraj się nie dobierać do głowy tych złych myśli. Jeśli masz ochotę, to wylej łzy jednego dnia, czy to spokojnie wieczorem, czy w wolnej chwili w ciągu dnia, kiedy będziesz sama. Wypłacz swoje smutki, ale to tylko po to by wszystko "wylać", a później trzeba wrócić na stanowisko i dalej iść do przodu mimo przeciwności.
    Pisałyśmy kiedyś o relacji z Bogiem. To nasz największy przyjaciel. Powierz mu swoje smutki, pomódl się i pamiętaj, że On w każdej chwili jest przy nas.

    Ja też mam chwile zwątpienia. Nawet z tą temperaturą teraz. Pomyślałam sobie, że będę wyczyniać kolejne "sztuczki" żeby obserwować, wiedzieć, sprawdzać, a czasem sobie myślę...kurdeeee, po co? Dlaczego nie może być łatwiej? Staram się szukać oparcia i czerpać siły z mojej przyjaźni z Bogiem i po prostu iść do przodu bo nie można się poddać!

    Maniuś, SuSie lubią tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    88 mnożyć się proszę! :D
    Ano chciało by się, chciało :)

    SuSie lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • SuSie Koleżanka
    Postów: 45 35

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Ajj SuSie kochana, staraj się nie dobierać do głowy tych złych myśli. Jeśli masz ochotę, to wylej łzy jednego dnia, czy to spokojnie wieczorem, czy w wolnej chwili w ciągu dnia, kiedy będziesz sama. Wypłacz swoje smutki, ale to tylko po to by wszystko "wylać", a później trzeba wrócić na stanowisko i dalej iść do przodu mimo przeciwności.
    Pisałyśmy kiedyś o relacji z Bogiem. To nasz największy przyjaciel. Powierz mu swoje smutki, pomódl się i pamiętaj, że On w każdej chwili jest przy nas.

    Ja też mam chwile zwątpienia. Nawet z tą temperaturą teraz. Pomyślałam sobie, że będę wyczyniać kolejne "sztuczki" żeby obserwować, wiedzieć, sprawdzać, a czasem sobie myślę...kurdeeee, po co? Dlaczego nie może być łatwiej? Staram się szukać oparcia i czerpać siły z mojej przyjaźni z Bogiem i po prostu iść do przodu bo nie można się poddać!

    Kawuszko, Kochana dziękuję Ci z serca za te słowa. Za przypomnienie. We wszystkim masz rację.

    "Nigdy nie wiesz, kiedy miłość przyjdzie.
    Oczywiście, nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie.
    Ale w końcu TO się stanie.
    I wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć ... i CZEKAĆ."
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane !

    Dawno nie pisalam....

    zagladam tu czasem, Kochane trzymam kciuki za Was mocno i kibicuje :-)
    rocznik 88 <3

    Maniuś, Kawuszka lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracamy do starań po 2 msc przerwy, trzymajcie kciuki :) powodzenia dla wszystkich!:D

    lililolo, SuSie lubią tę wiadomość

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuSie wrote:
    Kawuszko, Kochana dziękuję Ci z serca za te słowa. Za przypomnienie. We wszystkim masz rację.

    Jestem do Twych usług :) ! Cieszę się, że chociaż lepiej Ci na serduszku! :)

    SuSie lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    wracamy do starań po 2 msc przerwy, trzymajcie kciuki :) powodzenia dla wszystkich!:D
    Trzymam! :)
    Ja za to starania prawdopodobnie wstrzymam, bo TSH za wysokie i będzie trzeba je zbić :( A tak się nastawiłam...

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 3 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki powracam do was na chwilę :)
    Mi pozytywny test wyszedł chyba dopiero 4 dni po przewidywanym terminie @ i to jeszcze taka blada kreseczka, że do końca nie wiedziałam czy mam urojenia czy ją naprawdę widzę :) więc niestety trzeba być cierpliwym..

    SuSie, Kamelia lubią tę wiadomość

    201411191762.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ