X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 9 d.c -owulacja?
Odpowiedz

9 d.c -owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lewa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 19 października 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam monitoring owulacji, okazało się, że mam pęcherzyk dominujący w lewym jajniku, który ma 2,39 cm, według lekarza owulacja albo już była albo będzie jutro góra pojutrze. Problem w tym, że robię testy owulacyjne i mierze temperaturę i testy wychodzą negatywne i skoku tempki też nie było. Niestety mam też pogrubioną osłonkę białawą jajnika i pytanie czy jajeczko da radę się przebić? Czy któraś z Was miała taką sytuację i owulacja była?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 19:40

    [*] Aniołek - 21 maj 2014,
    [*] Aniołek - 31 maj 2016,
    [*] Aniołek - 3 styczeń 2017.
  • Dragon30 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 października 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie nie miałam identycznej sytuacji, u mnie znów wychodziło jakbym miała owulację kilka razy w miesiącu. Myślę że takie rzeczy najlepiej przedyskutować z lekarzem, bo być może u Ciebie nie sprawdzą się testy owulacyjne i mierzenie temp a trzeba będzie się opierać właśnie na monitoringu. Poczytaj tutaj http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/planowanie-ciazy/owulacja-co-to-jest-i-jakie-sa-jej-objawy.html może coś przydatnego znajdziesz na ten temat.

  • Lewa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 20 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. :-) na pewno poczytam i mam nadzieję, że się trochę uspokoję

    [*] Aniołek - 21 maj 2014,
    [*] Aniołek - 31 maj 2016,
    [*] Aniołek - 3 styczeń 2017.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ