Forum Starając się - ogólne 9 d.c -owulacja?
Odpowiedz

9 d.c -owulacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lewa Znajoma
  Postów: 16 2

  Wysłany: 19 października 2016, 19:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziś miałam monitoring owulacji, okazało się, że mam pęcherzyk dominujący w lewym jajniku, który ma 2,39 cm, według lekarza owulacja albo już była albo będzie jutro góra pojutrze. Problem w tym, że robię testy owulacyjne i mierze temperaturę i testy wychodzą negatywne i skoku tempki też nie było. Niestety mam też pogrubioną osłonkę białawą jajnika i pytanie czy jajeczko da radę się przebić? Czy któraś z Was miała taką sytuację i owulacja była?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 19:40

  [*] Aniołek - 21 maj 2014,
  [*] Aniołek - 31 maj 2016,
  [*] Aniołek - 3 styczeń 2017.
 • Dragon30 Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 19 października 2016, 21:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wprawdzie nie miałam identycznej sytuacji, u mnie znów wychodziło jakbym miała owulację kilka razy w miesiącu. Myślę że takie rzeczy najlepiej przedyskutować z lekarzem, bo być może u Ciebie nie sprawdzą się testy owulacyjne i mierzenie temp a trzeba będzie się opierać właśnie na monitoringu. Poczytaj tutaj http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/planowanie-ciazy/owulacja-co-to-jest-i-jakie-sa-jej-objawy.html może coś przydatnego znajdziesz na ten temat.

 • Lewa Znajoma
  Postów: 16 2

  Wysłany: 20 października 2016, 08:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. :-) na pewno poczytam i mam nadzieję, że się trochę uspokoję

  [*] Aniołek - 21 maj 2014,
  [*] Aniołek - 31 maj 2016,
  [*] Aniołek - 3 styczeń 2017.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego