X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Abstynencja przy staraniach
Odpowiedz

Abstynencja przy staraniach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ograniczam alko ale nawet po owulce pije. Staram sie juz od 2 lat i nie bede swirowac. Lubie alkohol i nic na to nie poradze. Normalnie po pracy chetnie napilabym sie zimnego piwa albo lampki wina i tak bylo. Od miesiaca staram sie to zredukowac. Akurat tak sie trafilo ze bylam w tym cyklu jednak w Polsce i moje urodzinki wiec w sumie polowe cyklu przepilam. Oczywiscie mowiac, przepilam, mam na mysli na przyklad piwo wieczorem. Jak mnie rodzina odwiedzila na dlugi weekend to tez piwka nei odmowilam ale wodki nei tknelam.
    Nie chce sie dac zwariowac. Jak ktos alkoholu nei pijal to zrozumiale ze go nie ciagnie ale ja nei mam zamiaru latami sobie tego odmawiac.

    Nona, momo1009, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:27

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:15

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    takie własnie na własną rękę stosowałam, do lekarza nie poszłam bo w pracy było dużo do zrobienia i BACH!!!! Z pracy do szpitala trafiłam

    To w takim przypadku faktycznie trzeba porządnie się doleczyć, bo nie ma żartów.
    Ja się właśnie bardzo boję nawet głupiego przeziębienia w ciąży, szczególnie w I trymestrze, bo czytałam, że to może skończyć się jakimiś wadami, np. niewykształceniem ucha :(

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ