X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Akupunktura czy pomaga?
Odpowiedz

Akupunktura czy pomaga?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 793 454

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 😊
    Czy któraś z was chodzi na akupunkturę? Chwalicie sobie? Proszę o wady i zalety 😊

  • tamgdzielepiej Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Narazie byłam 4x 😊 ogólnie fajnie bo lepsze krążenie mam i bardziej ciepłe dłonie, stopy. Nie robi mi się zimno szybko. Tez miałam takie sesje żeby oczyścić organizm z toksyn i wtedy miałam miesiączkę mocniejsza. Ma to tez niby pomóc na lepsze ukrwienie macicy. Z wad to może to ze 2x miałam siniaki i chwile po chciało mi się mega spać🙈

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ