Forum Starając się - ogólne androvit- dla niego, pregna plus- mnie??
Odpowiedz

androvit- dla niego, pregna plus- mnie??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 18:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  staram się z mężem o dzidzia to nasz 2 bezowocny cykl, myślicie że możemy brać te produkty, ktoś się z nimi już spotkał??

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  to są suplementy zawierajace zestawy witamin, jak najbardziej mozecie je brac, ale w sumie to Wasz 2 cykl dopiero, dajcie sie wykazac naturze , cierpliwosci i powodzenia!:)

  Z. lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mój Mąż bierze Androvit już 3 cykl, polecił ten suplement diety mój ginekolog ;) jak najbardziej niech zażywa, nie zaszkodzi a pomóc może.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego