X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne androvit- dla niego, pregna plus- mnie??
Odpowiedz

androvit- dla niego, pregna plus- mnie??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 18:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  staram się z mężem o dzidzia to nasz 2 bezowocny cykl, myślicie że możemy brać te produkty, ktoś się z nimi już spotkał??

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  to są suplementy zawierajace zestawy witamin, jak najbardziej mozecie je brac, ale w sumie to Wasz 2 cykl dopiero, dajcie sie wykazac naturze , cierpliwosci i powodzenia!:)

  Z. lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mój Mąż bierze Androvit już 3 cykl, polecił ten suplement diety mój ginekolog ;) jak najbardziej niech zażywa, nie zaszkodzi a pomóc może.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ