X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne antybiotyk a starania
Odpowiedz

antybiotyk a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • TakToJa Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    To moj pierwszy cykl w którym zażywałam clostibegyt od 5-9dc. OD dwóch dni biorę antybiotyk Remoclav na zapalenie zatok. W najbliższych dniach przypada owu... nie wiem czy strać się o dziecko, czy poczekać do następnego cyklu? Czy antybiotyki przeszkadzają w staraniach i czy mają jakiś wpływ na ewentualną ciążę. Antybiotyk to amoksycylina, która jest bodajże w 1 czy 2 grupie antybiotykow... Proszę o Wasze opinie, a może któraś z Was miała podobny przypadek? Dzięki, pozdrawiam!

    65vqmkwycz6og0ms.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak lekarz przepisał antybiotyk to powiedział żeby w cyklu kiedy bedę go brać (bo miałam brać w drugiej fazie) nie starać się bo zaszkodzi dziecku jeżeli bym zaszła w ciążę.
    Ja brałam wtedy inny antybiotyk niż Ty więc nie wiem czy zakaz jest dla każdego antybiotyku.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • TakToJa Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki antybiotyk brałaś? z jakiej grupy? Niby amoksycylina w ciąży jest bezpieczna, ale wolę nie ryzykować.

    65vqmkwycz6og0ms.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakToJa wrote:
    A jaki antybiotyk brałaś? z jakiej grupy? Niby amoksycylina w ciąży jest bezpieczna, ale wolę nie ryzykować.
    Ja brałam Klarytromycynę jeżeli nie przekręciłam nazwy. Nie wiem jaka to grupa - nie znam sie na tym. :/

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • TakToJa Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, dzięki za odpowiedź :) No ja też się nie znam, tyle co wyczytałam w internecie...

    65vqmkwycz6og0ms.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakToJa wrote:
    aha, dzięki za odpowiedź :) No ja też się nie znam, tyle co wyczytałam w internecie...
    To może poszukaj w necie tego mojego antybiotyku. Zobaczysz co piszą ale mój lekarz nt. mojego antybiotyku stanowczo powiedzial że zaszkodzi. Porównasz sobie bo w necie nie zawsze pisza prawdę.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • TakToJa Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem, wiem. Twój to grupa C, czyli może zaszkodzić, bądź doprowadzić do obumarcia płodu. ohhh czy zawsze muszą być jakieś przeszkody?! :(

    65vqmkwycz6og0ms.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amoksycylina jest bezpieczna :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka przepisała Keflex - przy czym zaznaczyłam, że jestem na etapie starań

    Sx0K.png
    ypbg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ