X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Antybiotyk przed ciaza- BISEPTOL
Odpowiedz

Antybiotyk przed ciaza- BISEPTOL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki. W 9 DC zaczęłam brać biseptol i mam go brać przez 5 dni czyli do 13 DC. Czy uważacie że mogę się starać o fasolkę w tym cyklu czy odpuścić?!Proszę pomóżcie jeśli ktoś był w podobnej sytuacji

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz się starać.

    Elwira.eli lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Możesz się starać.
    Dziękuję kochana! A byłaś już może w takiej sytuacji i lekarz pozwolił serduszkowac?pozdrawiam

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończysz brać przed owulacją pewnie albo tuż po, nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli uda Ci się zajść w ciążę to na początku zarodek i tak nic od Ciebie nie pobiera, więc nie ma żadnego zagrożenie. Powodzenia.

    Elwira.eli lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biseptol mógł spowodować przesunięcie miesiączki jeśli brałam go w pierwszej połowie cyklu?

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ