Forum Starając się - ogólne Antybiotyk przed ciaza- BISEPTOL
Odpowiedz

Antybiotyk przed ciaza- BISEPTOL

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elwira.eli Ekspertka

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 23:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki. W 9 DC zaczęłam brać biseptol i mam go brać przez 5 dni czyli do 13 DC. Czy uważacie że mogę się starać o fasolkę w tym cyklu czy odpuścić?!Proszę pomóżcie jeśli ktoś był w podobnej sytuacji

Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz się starać.

Elwira.eli lubi tę wiadomość

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Elwira.eli Ekspertka

Wysłany: 2 maja 2017, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Możesz się starać.
    Dziękuję kochana! A byłaś już może w takiej sytuacji i lekarz pozwolił serduszkowac?pozdrawiam

d5afqdrhuwojfkqi.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 2 maja 2017, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończysz brać przed owulacją pewnie albo tuż po, nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli uda Ci się zajść w ciążę to na początku zarodek i tak nic od Ciebie nie pobiera, więc nie ma żadnego zagrożenie. Powodzenia.

Elwira.eli lubi tę wiadomość

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Elwira.eli Ekspertka

Wysłany: 3 maja 2017, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Elwira.eli Ekspertka

Wysłany: 6 maja 2017, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biseptol mógł spowodować przesunięcie miesiączki jeśli brałam go w pierwszej połowie cyklu?

d5afqdrhuwojfkqi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego