X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Antykoncepcja hormonalna Lesinelle a antybiotyk Duomox
Odpowiedz

Antykoncepcja hormonalna Lesinelle a antybiotyk Duomox

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy możliwe jest zajście w ciążę jeśli zażywam pierwsze opakowanie leku Lisenelle (wcześniej przez 2 msce Kontracept) i właśnie od kilku dni zaczęłam zażywać antybiotyk Duomox??? W ulotce jest info, że może zmniejszać skuteczność antykoncepcji. Co o tym myśleć? Miałam kilka pełnych stosunków bez zabezpieczenia dodatkowego w drugim tygodniu stosowania tabletek i po 4 dniach antybiotyku. Co o tym sądzicie?? Kiedy wykonac test

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Witam, czy możliwe jest zajście w ciążę jeśli zażywam pierwsze opakowanie leku Lisenelle (wcześniej przez 2 msce Kontracept) i właśnie od kilku dni zaczęłam zażywać antybiotyk Duomox??? W ulotce jest info, że może zmniejszać skuteczność antykoncepcji. Co o tym myśleć? Miałam kilka pełnych stosunków bez zabezpieczenia dodatkowego w drugim tygodniu stosowania tabletek i po 4 dniach antybiotyku. Co o tym sądzicie?? Kiedy wykonac test
    jak w ulotce antybiotyku jest ze obniza atykoncepcje to trzeba stosowac dodatkowo pigułke anty i prezerwatywy. Test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki. Raczej jak bierzesz antykoncepcyjny to i tak nawet z obnizeniem jest mały % chyba ze bys opuszczała pigułke itd, ale jakis % szans jest.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ