Forum Starając się - ogólne Antykoncepcja hormonalna Lesinelle a antybiotyk Duomox
Odpowiedz

Antykoncepcja hormonalna Lesinelle a antybiotyk Duomox

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2015, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy możliwe jest zajście w ciążę jeśli zażywam pierwsze opakowanie leku Lisenelle (wcześniej przez 2 msce Kontracept) i właśnie od kilku dni zaczęłam zażywać antybiotyk Duomox??? W ulotce jest info, że może zmniejszać skuteczność antykoncepcji. Co o tym myśleć? Miałam kilka pełnych stosunków bez zabezpieczenia dodatkowego w drugim tygodniu stosowania tabletek i po 4 dniach antybiotyku. Co o tym sądzicie?? Kiedy wykonac test

ex2bdf9hnbh57908.png

Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Witam, czy możliwe jest zajście w ciążę jeśli zażywam pierwsze opakowanie leku Lisenelle (wcześniej przez 2 msce Kontracept) i właśnie od kilku dni zaczęłam zażywać antybiotyk Duomox??? W ulotce jest info, że może zmniejszać skuteczność antykoncepcji. Co o tym myśleć? Miałam kilka pełnych stosunków bez zabezpieczenia dodatkowego w drugim tygodniu stosowania tabletek i po 4 dniach antybiotyku. Co o tym sądzicie?? Kiedy wykonac test
    jak w ulotce antybiotyku jest ze obniza atykoncepcje to trzeba stosowac dodatkowo pigułke anty i prezerwatywy. Test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki. Raczej jak bierzesz antykoncepcyjny to i tak nawet z obnizeniem jest mały % chyba ze bys opuszczała pigułke itd, ale jakis % szans jest.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego