X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne badania hormonów u żony
Odpowiedz

badania hormonów u żony

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa a ja pamietam posty na temat jak narobic do kubeczka i czy oddawanie nasienia boli juz pomijajac odzywki jak 15 latka. LOL Najpierw posty o nasieniu a teraz zaczynaja od postawowych badan..rece opadaja na te logike.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 16:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Taaaa a ja pamietam posty na temat jak narobic do kubeczka i czy oddawanie nasienia boli
    Serio? Hahahahaa no padłam ;)

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spinajcie się tak moja sis 5 lat sie starała oboje odpuścili no i mają córę już ma 6 lat

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka mi osobiście bardzo się nie podoba Twoje podejście, facet się stara to widać, znalazłam poprzednie posty z pytaniem o badania nasienia - faceci już tacy są, nie oceniaj go za to. Mój mężu identycznie podchodzi do sytuacji więc jak czytam posty Marcusa to normalnie jakbym swojego faceta słyszała. Mówicie jak go podziwiacie a tutaj nagle taki post, który go wystraszy. poza tym - jaki brak logiki? Wszyscy lekarze mówią żeby najpierw zdiagnozować męża bo dużo łatwiej zdiagnozować i wyleczyć faceta, my też zaczynaiśmy od badania nasienia a potem dopiero zabraliśmy się za mnie.

    Ja powtórzę to co już kiedyś pisałam jak zobaczyłam faceta na forum. Podziwiam Cię stary i zazdroszczę Twojej żonie. Uważam, że forum powinno mieć nazwę :DLA STARAJĄCYCH SIĘ PAR, a nie dla KOBIET. Nigdzie nie ma forum "dla starających się facetów" więc taki Marcus trafił tu. Ma pytania a spotyka się z krytyką ehh.
    Marcus - jakbyście mieli z żoną jakiekolwiek pytania/wątpliwości dot. badania hormonów to napiszcie na priv. Chętnie doradzę, odpowiem. Powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 18:54

    Eniula lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ