Forum Starając się - ogólne badania hormonów u żony
Odpowiedz

badania hormonów u żony

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa a ja pamietam posty na temat jak narobic do kubeczka i czy oddawanie nasienia boli juz pomijajac odzywki jak 15 latka. LOL Najpierw posty o nasieniu a teraz zaczynaja od postawowych badan..rece opadaja na te logike.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 16:57

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Taaaa a ja pamietam posty na temat jak narobic do kubeczka i czy oddawanie nasienia boli
    Serio? Hahahahaa no padłam ;)

• dancerina Ekspertka

Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spinajcie się tak moja sis 5 lat sie starała oboje odpuścili no i mają córę już ma 6 lat

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • mar Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka mi osobiście bardzo się nie podoba Twoje podejście, facet się stara to widać, znalazłam poprzednie posty z pytaniem o badania nasienia - faceci już tacy są, nie oceniaj go za to. Mój mężu identycznie podchodzi do sytuacji więc jak czytam posty Marcusa to normalnie jakbym swojego faceta słyszała. Mówicie jak go podziwiacie a tutaj nagle taki post, który go wystraszy. poza tym - jaki brak logiki? Wszyscy lekarze mówią żeby najpierw zdiagnozować męża bo dużo łatwiej zdiagnozować i wyleczyć faceta, my też zaczynaiśmy od badania nasienia a potem dopiero zabraliśmy się za mnie.

Ja powtórzę to co już kiedyś pisałam jak zobaczyłam faceta na forum. Podziwiam Cię stary i zazdroszczę Twojej żonie. Uważam, że forum powinno mieć nazwę :DLA STARAJĄCYCH SIĘ PAR, a nie dla KOBIET. Nigdzie nie ma forum "dla starających się facetów" więc taki Marcus trafił tu. Ma pytania a spotyka się z krytyką ehh.
    Marcus - jakbyście mieli z żoną jakiekolwiek pytania/wątpliwości dot. badania hormonów to napiszcie na priv. Chętnie doradzę, odpowiem. Powodzenia! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 18:54

Eniula lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego