X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badania nad niepłodnością
Odpowiedz

Badania nad niepłodnością

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MagdalenaK Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 20 września 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,
    jestem psychologiem i w ramach doktoratu prowadzę badania nad psychologicznymi aspektami niepłodności.
    Do badań zapraszam panie, które aktualnie leczą się na niepłodność. Są one całkowicie anonimowe, a w podziękowaniu za udział w nich zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne, które odbywają się w centrum Warszawy.
    Proszę o kontakt drogą mailową - [email protected] lub przez Forum.
    Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!
    Z wyrazami szacunku,
    Magdalena Kruk

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    MagdalenaK
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 września 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pomożemy Pani Magdzie?
    Ja się piszę:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie pisze bo upadam juz na glowe :( :( :(

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Magdo pisze do pani gdyz mam juz tego wszytskiego dosc :(

    Mam 24 lata,od 7 lat mam stalego partnera.Ponad dwa lata temu zdecydowalismy sie na dziecko gdyz jakas luka w naszym zyciu zostala,czegos nam brakowalo,pusto,cicho,smutno . . .
    Od czerwca 2011r zaczelismy sie starac o dzidzie.W grudniu 2011roku zaszlam w ciaze biochemiczna jak sie pozniej okazalo,moj organizm niestety odrzucil mojego upragnionego aniolka [*] :(
    Od tamtej pory przechodzilam takie fazy zalamania psychicznego,ze nawet niechce o tym pamietac :( Klotnie z narzeczonym,test a testem robiony,placz,nadzieja i tak w kolko :( Chcialam przestac myslec,ale nieda sie przestac :( Podczas sexu jedna rzecz w glowie siedziala DZIECKO.Odliczanie czasu owulacji,sex na JUZ BO OWULACJA JESTB !!!
    Lekarze odsylali mnie do innych i tak w kolko,mam dosc.
    Jestem mloda kobieta ktora marzy o dziecku.Czy to tak wiele???
    Nie chce gory pieniedzy,willi z basenem,chce tylko zajsc w ciaze,chce dac mojemy narzeczonemu potomka.Chce sie czuc 100% kobieta.Tylko tyle i nic wiecej

    vanessa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ