X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie hcg
Odpowiedz

Badanie hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malenka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Może jest tu osoba która miała taką sytuację, czy może wie coś na ten temat.
    Byłam dziś na badaniu krwi beta hcg ale wynik negatywny mój cykl na dzien dzisiejszy 41 dzien, normalnie cykle u mnie 30 do 33 dni nie więcej. A teraz ostatnia Miesiączka była 23 stycznia
    Miał może ktoś sytuację że wynik bety był ujemny po 10 dniach spóźnienia miesiączki a jednak w ciąży był.? Czy może nie potrzebnie się ludze. Lekarz dopiero za dwa dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenka wrote:
    Witam. Może jest tu osoba która miała taką sytuację, czy może wie coś na ten temat.
    Byłam dziś na badaniu krwi beta hcg ale wynik negatywny mój cykl na dzien dzisiejszy 41 dzien, normalnie cykle u mnie 30 do 33 dni nie więcej. A teraz ostatnia Miesiączka była 23 stycznia
    Miał może ktoś sytuację że wynik bety był ujemny po 10 dniach spóźnienia miesiączki a jednak w ciąży był.? Czy może nie potrzebnie się ludze. Lekarz dopiero za dwa dni.
    Mogłaś mieć bardzo późną owulacje i wtedy jest to możliwe, poobsewuj się jeszcze troszkę. Zrób betę za parę dni.

  • Malenka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak sobie pomyślałam ale test wyszedł z prawie nie widoczna druga kreska dlatego bardzo mnie to dziwi. Ze beta negatywna a test można powiedzieć że pozytywny. Już sobie tłumacze że to jakieś wahania hormonalne. Bo realnie nie możliwe że beta negatywna a test pozytywny.

  • mirabelcia Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 7 marca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta pozytywna wyszla dopiero w 9 tyg ciazy wczesniej ani testy sikane ani z krwi nie pokazywaly ciazy a w tym 9 poszlam do lekarza i bylo juz serduszko

    Malenka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ