Forum Starając się - ogólne Badanie hormonów - których i kiedy? Podstawy dla żółtodzioba
Odpowiedz

Badanie hormonów - których i kiedy? Podstawy dla żółtodzioba

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym miesiącu umówioną mam wizytę u ginekologa, u którego chciałabym zacząć omawiać staranie o ciążę. Czy powinnam przyjść z gotowymi wynikami badań hormonalnych, czy dopiero on je zleci? Nie ukrywam, że chodzi mi m.in. o koszty wizyty. Dziś mam 1 dc, a słyszałam, że badania powinno się robić między 2-5 dc. Ale czy wszystkie hormony się wówczas bada? Które powinnam w ogóle sprawdzić?

Bardzo proszę o wytłumaczenie żółtodziobowi, który stara się od roku i mu nie wychodzi...

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej iść z wynikiem FSH,LH, testosteron, TSH, ft3,ft4 i prolaktyna. W 3-5dc możesz spokojnie zrobić te badania.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 16:54

teverde lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol jeszcze zrob teraz. Na poczatek powinno starczyc.

teverde lubi tę wiadomość

• teverde Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie Wam dziękuję. Jesteście wielkie!

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego