X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie na drożność jajowodów x2
Odpowiedz

Badanie na drożność jajowodów x2

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinowa888 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    miałam dziś po raz drugi badanie na drożność jajowodów. Pierwsze badanie przed rokiem wyszło świetnie, pełna drożność. Dziś powtórzono u mnie to badanie w innym miejscu ze względu na to, żeby sprawdzić nie samą drożność, ale pewien element anatomiczny. Ale przy tej okazji lekarz stwierdził, że jeden jajowód mam zupełnie niedrożny, a drugi słabo. Spotkałyście się może już taką sytuacją? (W ciągu tego roku nie przechodziłam żadnych infekcji) Możecie podzielić się swoim doświadczeniem? Byłabym bardzo wdzięczna.

    „Pan sam pójdzie przed tobą i będzie z tobą. Nie zawiedzie i nie opuści cię; nie bój się więc i nie trwóż się!”. Ks. Powtórzonego Prawa 31,8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ