X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie szyjki - proszę o pomoc
Odpowiedz

Badanie szyjki - proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Możliwe. Ale przy infekcji czy ciąży jest chyba większą ilość śluzu nie? A u mnie nie

    nie koniecznie. Ciąży przecież na 1000000000000000000000000000000% nie ma bo badanie krwi po takim czasie nie wyszło ;P możesz mieć jakiś hormon nie taki, kortyzol, estrogeny, lh czy inny ;) nie musi to być ciąża, infekcja, czy tarczyca :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    nie koniecznie. Ciąży przecież na 1000000000000000000000000000000% nie ma bo badanie krwi po takim czasie nie wyszło ;P możesz mieć jakiś hormon nie taki, kortyzol, estrogeny, lh czy inny ;) nie musi to być ciąża, infekcja, czy tarczyca :P


    Krew robiłam. Tydzień temu myślę że po takim czasie by chyba wyszła 🤷‍♀️
    Tarczyca w normie
    Tryb życia ten sam
    Stresu zero.

    Może rzeczywiście jakąś infekcja? Ale. Ja robiłam test domowy na.infekcje intymne i mocz i było ok. W sensie każdy osobno😁.


    Dziwne to wszystko :(

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Krew robiłam. Tydzień temu myślę że po takim czasie by chyba wyszła 🤷‍♀️
    Tarczyca w normie
    Tryb życia ten sam
    Stresu zero.

    Może rzeczywiście jakąś infekcja? Ale. Ja robiłam test domowy na.infekcje intymne i mocz i było ok. W sensie każdy osobno😁.


    Dziwne to wszystko :(

    Nigdy takich nie robilam 🤷‍♀️ nie wypowiem sie. Moga to byc hormony. A tarczyca tzn samo tsh? Czy ft3, ft4, aty tpo, anty tg? Bo samo tsh malo mowi ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nigdy takich nie robilam 🤷‍♀️ nie wypowiem sie. Moga to byc hormony. A tarczyca tzn samo tsh? Czy ft3, ft4, aty tpo, anty tg? Bo samo tsh malo mowi ;)


    Cały szereg badań tarczycowych z powodu że choruje na niedoczynność i biorę leki ale zawsze miałam okres jak w zegarku z resztą jestem pod kontrolą ginekologa który jest też endokrynologiem- ma dwie specjalności. I ogólnie powiem Ci ze z pierwszym dzieckiem.ktorw ma dziś 3 lata miałam tak że testy mi nie wychodzi do chyba 6 tygodnia ciąży ani z krwi ani sikany i też żadnych objawów nie miałam tylko mój mąż mówił że cycki się inne według niego zrobiły 🤷‍♀️ nie wiedziałam że jestem w ciąży do wizyty ginekologa z kolei druga ciąża była taka że jak pojawiły się cienie na teście to wiedziałam że w ciąży jestem bo mi wyszedł sikany i krew 😁. Dziś Weronika ma 3 latka a Stasiu 1,5 roczku. Jednakże nie mogę brać żadnych leków anty z powodu że mam podejrzenie zespołu Cadasil tzn ze mój mózg jest mocno uszkodzony oraz mam trudna sytuację życiową od pół roku ponad ale już sie nie denerwuje tym porostu do niej się przyzwyczaiłam z mężem się kochałam 12.07 ostatnio a z kolei 29.08 mój mąż wyjechał DO Niemiec żeby polepszyć sytuację w sensie ustabilizowac się finansowo z powrotem więc szczerze dziecko mi nie jest po drodze obecnie 😭 . Bardziej mnie dobija brak okresu niż brak pieniędzy bo pieniądze zawsze idzie zarobić ale zdrowia niestety już się nie nadrobi stąd się tutaj.dopytuje o śluz, szyjke etc bo szczerze nigdy szyjki sama nie badalam bo się bałam czy potrafię 😁

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29.07 * przepraszam za błąd

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak z krwi nie wychodzil? Bo dziecko zagniezdzajac sie wytwarza beta hcg i wraz wzrostem jego ona robi sie wieksza do pewnego tygodnia... 🤷‍♀️ wiec dziwne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale jak z krwi nie wychodzil? Bo dziecko zagniezdzajac sie wytwarza beta hcg i wraz wzrostem jego ona robi sie wieksza do pewnego tygodnia... 🤷‍♀️ wiec dziwne.


    Robiłam test z krwi w 3 i 5 tygodniu ciąży na BetaHCG bo coś mi spokoju nie dało i wyszło <0.1 z kolei później jakoś tak poszłam na.wizyte do lekarza i się okazało że ciąża. 🤷‍♀️ Lekarz mówi że czasem hormony falszuja wynik albo w laboratorium była krew źle przechowywana bądź pomylili próbki..

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro się pewnie dowiem co mi jest 🤷‍♀️🤦‍♀️ bo trochę nie teges jak 15 dni nie ma.okresu a. Zawsze się zjawial punktualnie już od ponad roku. Bo ja. Okres po połogu miałam jakieś 2.tyg później i tak co miesiąc

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze cos pomylili bo beta rosnie... ;) no to trzymam kciuki za wizyte.
    Ja mam rozjechane hormony a cykle regularne 😂 u Ciebie moze byc wszystko ok a po prostu sie spozni ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe 🤷‍♀️ nigdy nic nie wiadomo 😂😂😂 ogólnie z mężem chcemy mieć. Jeszcze jedno dziecko ale jak.sie wszystko unormuje bo teraz uważam że to dziecko byśmy skrzywdzili.

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Moze cos pomylili bo beta rosnie... ;) no to trzymam kciuki za wizyte.
    Ja mam rozjechane hormony a cykle regularne 😂 u Ciebie moze byc wszystko ok a po prostu sie spozni ;p



    Ciąży nie ma, wszystko w normie mam zapisana luteine

    Seli lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ