Forum Starając się - ogólne Bardzo dziwne wyniki. Co się dzieje?:(
Odpowiedz

Bardzo dziwne wyniki. Co się dzieje?:(

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • zwei_kresken Autorytet
  Postów: 4338 5103

  Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jolcia1985 wrote:
  Dziewczyny, odebrałam dzisiejsze wyniki. Wszystko się wyjaśniło tzn. ciąży brak (nie z takimi wynikami, chyba nie ma sensu robić już testu ciążowego?).
  Zastanawia mnie tylko co spowodowało wcześniej aż taki wzrost hormonów. Czy możliwa była ciąża biochemiczna? Zastrzyku na pęknięcie jajeczek nie brałam.
  Wyniki z dzisiaj:
  estradiol 195,3 pg/ml
  progesteron 5,89 pg/ml
  Pisałam Ci wcześniej- to oznacza, że miałaś bardzo dobrą owulację, być może pękło więcej jajeczek i pracowało więcej niż jedno ciałko żółte. Tylko nie zostały zapłodnione.

  Jolcia1985 lubi tę wiadomość

  hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
  pQUlp1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego