X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bardzo proszę o pomoc!!
Odpowiedz

Bardzo proszę o pomoc!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem tu nowa.Staram się o fasolkę już 18 miesięcy.Miałam już robioną histeroskopię w wrześniu tego roku i nic.
    Ale teraz miałam nadzieje a wczoraj dostałam okres.Opowiem wam w czym problem.Po owulacji zaczęły boleć mnie sutki co nigdy mi się nie zdarzało nie miałam apetytu i byłam cały czas senna strasznie mnie kuły jajniki co też wcześniej mi się nie zdarzało i byłam pełna nadziei aż tu okres ale co dziwnego wogule mnie brzuch nie boli co normalnie to bym umierała leje mi się czysta krew bez skrzepów.Czytałam na forach że można krwawić w ciąży a wy co myślicie dodam że obiawy takie jak bolące sutki i senność i że nie chce mi się jeść nie minęły. Co o tym myśleć?? Pomóżcie....

    Załamana;(
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektore babki a to sa rzadkie przypadki maja na czas przypadajacego okresu krwawienie w ciazy ,ale jest ono inne od okresu.duzo mniej intensywne.inne objawy jak piersi i apetyt moga byc subiektywne.jedyny pewnik to beta i test ciazowy

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo dziękuję ci za odpowiedź .Ja po prostu już fiksuje i tyle ale już naprawdę nie mam nadziei nawet;(

    Załamana;(
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze co mnie zastanowiło to kilka dni po owulce miałam dziwne kłucie jajnika z prawej strony i to mi9 też dało do myślenia nie wiem to chyba moja paranoja..............

    Załamana;(
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie zrobisz testu nie będziesz wiedzieć nic :( moja znajoma miała okres przez 6 miesięcy, ponoć prawie jak prawdziwy, ale bez skrzepów. Zrób test to coś będziesz wiedziała i nie łam się:)

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu nie zrobisz testu?

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale 18 miesięcy to kupa czasu tysiące testów i zawsze tylko jedna kreska;( Wiesz to można się załamać .... Nic poczekam bo wczoraj dostałam ten niby okres poczekam aż się skończy i zrobie kolejny test jeden z wielu;) Może będzie dobrze;)

    Załamana;(
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 14 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramego dlatego że boje się kolejnej jednej kreski;(
    Ale jak mi się skończy to krwawienie to skończe bo jest troche inne niż normalne....

    Załamana;(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ