X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bardzo spóźnia się miesiaczka
Odpowiedz

Bardzo spóźnia się miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patiiii Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 października 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim jest tu nowa:)
    Brak miesiączki ostatnia była 15.08.2022. Test robiłam 04.10.2022 wyszedł negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja bym jednak wybrała się do ginekologa. Trochę za długo nie masz okresu. Jeśli to nie ciąża to trzeba znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy. Miałam raz taki epizod...ale wtedy przechodziłam ogromny stres i prawdopodobnie to była przyczyna.

    Patiiii lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 6 października 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś ostatnio jakieś stresy, podróżowałaś, zaczelas diete ? Ja mając pcos mam nieregularne cykle czasem okres przesuwal sie o kilka miesiecy. Powodów jest kilka. Nie ma co się zastanawiać, trzeba iść do ginekologa. Masz jakieś inne dolegliwości?

    Patiiii lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Patiiii Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 października 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam troszkę stresów ostatnio, więcej obowiązków. Od czasu do czasu przez parę minut mam takie bolescie w podbrzuszu jak na miesiączkę ale nic z tego :/ oczywiscie gdybym była w ciąży test już wykazałby pozytywny wynik?

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 7 października 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Hej, u mnie ta sama sytuacja, miesiączka 12.08 i od tego czasu zanik. Ginekolog dał mi progesteron, ale niestety po odstawieniu nadal nie dostałam 🐒 Daj znać, jak czegoś się dowiesz, ja już sama nie wiem, co robić, żeby te miesiączkę wywołać i jaka jest przyczyna 😞
    Kiedy odstawiłaś progesteron ? Czasami trzeba trochę poczekać zanim okres się pojawi po odstawieniu, ja raz dostalam po 11 dniach od odstawienia. Jeśli długo nie dostaniesz na Twoim miejscu wybrałabym się jeszcze raz do lekarza.

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 7 października 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiiii wrote:
    Mam troszkę stresów ostatnio, więcej obowiązków. Od czasu do czasu przez parę minut mam takie bolescie w podbrzuszu jak na miesiączkę ale nic z tego :/ oczywiscie gdybym była w ciąży test już wykazałby pozytywny wynik?
    Może te stresy to powod. Minęło na tyle dużo czasu ze o ile test nie był felerny to pokazałby ciążę, chociaz i tak najlepszym potwierdzeniem jest beta z krwi. Jest jeszcze możliwość ze owulacja Ci się przesunęła. Za dużo opcji zeby sie zastanawiać, ginekolog byłby najlepszy 😉

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Patiiii Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 października 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Może te stresy to powod. Minęło na tyle dużo czasu ze o ile test nie był felerny to pokazałby ciążę, chociaz i tak najlepszym potwierdzeniem jest beta z krwi. Jest jeszcze możliwość ze owulacja Ci się przesunęła. Za dużo opcji zeby sie zastanawiać, ginekolog byłby najlepszy 😉
    Robiłam 4 testy każdy z innej firmy i każdy z ważna datą i negatywne

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ