X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta27:) Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy któraś z was miała niski przyrost bety hcg a ciaza rozwijała się prawidłowo moja historia wygląda tak ostatni okres 18.10 zrobiłam testy 15 listopada widoczne dwie kreski gdzie druga słaba 16.11 pierwsza beta wynosiła 29.1 18
    11 wynosiła już 37.8 wizyta u lekarza przepisana luteina a może wywoła okres po 14 dniach wizyta czyli 5.12 zrobiłam nete jeszcze raz znowu przysrost niski bo 29.11 440 a 1.12 wynosiła 596.1 boję się już liczę na najgorsze wizytę mam 5.12 ale może któraś miała.niski przysrost a coaza rozwijała.sie prawidłowo i skończyło się happyendem w czerwcu poroniłam jedna ciążę teraz boję się że kolejna poronie proszę o.odpowiedz

    12

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5264 3167

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta27:) wrote:
    Cześć dziewczyny czy któraś z was miała niski przyrost bety hcg a ciaza rozwijała się prawidłowo moja historia wygląda tak ostatni okres 18.10 zrobiłam testy 15 listopada widoczne dwie kreski gdzie druga słaba 16.11 pierwsza beta wynosiła 29.1 18
    11 wynosiła już 37.8 wizyta u lekarza przepisana luteina a może wywoła okres po 14 dniach wizyta czyli 5.12 zrobiłam nete jeszcze raz znowu przysrost niski bo 29.11 440 a 1.12 wynosiła 596.1 boję się już liczę na najgorsze wizytę mam 5.12 ale może któraś miała.niski przysrost a coaza rozwijała.sie prawidłowo i skończyło się happyendem w czerwcu poroniłam jedna ciążę teraz boję się że kolejna poronie proszę o.odpowiedz

    12

    Niestety beta jest dużo za niska, powinna się podwajać co 48h. Idź do lekarza koniecznie.

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ