X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta a zarodek
Odpowiedz

Beta a zarodek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Przy jak wysokiej becie hcg widać było u Was zarodek?
    U mnie beta odpowiednio przerasta, wczoraj sięgała ponad 8000, jednak na USG widoczny jest pusty pęcherzyk. Lekarz twierdzi, że przy takiej becie powinno być już widać zarodek, a przynajmniej pęcherzyk żółtkowy, a u mnie nic.
    Czy miała któraś z Was podobną sytuację, a później wszystko się dobrze skończyło?

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to tydzień i dzień z ostatniej @? I jak duży jest pęcherzyk? Prędzej patrzyłbym na to niż na poziom bety, bo te zakresy są bardzo szerokie nawet dla wczesnej ciąży. Kiedy lekarz zalecił kolejne USG?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ