X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta hcg 14, 11dpo nie za niska ?
Odpowiedz

Beta hcg 14, 11dpo nie za niska ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 11 marca 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy beta 14 jak na 11 dzień po owulacji nie jest za niska ?

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 12 marca 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny czy beta 14 jak na 11 dzień po owulacji nie jest za niska ?

    Wszystko zależy od tego kiedy było zagnieżdżenie. Ja miałam 13dpo 30 z kawałkiem. Zrób po 48h jeszcze raz żeby sprawdzić przyrost to Ci da dopiero właściwą odpowiedź czy prawidłowo rośnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2021, 16:15

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 12 marca 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam betę 19 11dpo , po 4 dniach była już 290 :)
    Tak jak mówi Endzi- ważny jest przyrost

    Endzi lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 11 sposób miałam 27 z hakiem a po dwóch dniach 99,51 liczy się przyrost skarbie.Powtorz

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ