X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta Hcg negatywny a mozliwosc ciazy
Odpowiedz

Beta Hcg negatywny a mozliwosc ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bloonndyyna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 25, 26 grudnia współżylam ze swoim facetem z finalem w srodku wedlug moich obliczen to byly moje dni plodne poniewaz miesiaczke miałam 15 grudnia a cykle mam regularnie co 28 dni. Wedlug moich obliczen okolo 26 -27 grudnia miaalam owulacje i dzien po drugim stosunku kuły mnie strasznie jajniki przez jakies 3 dni (nigdy wczesniej nie mialam bóli owulacyjnych) pare dni pozniej zaczely mnie bolec sutki i co jakis czas bol w podbrzuszu jak na okres . po okolo 7 dniach od owulacji zrobiłam test ciazowy ktory wyszedl negatywny , ogolnie zwiekszyl mi sie apetyt , senna jestem bardziej i co chwile musze isc do toalety siku wiec bylam pewna ze jestem w ciazy , dzisiaj jest 11 dzien od owulacji z racji tego ze testy ciążowe wychodza negatywne poszlam na badanie krwi beta hcg ktore wskazalo 0,100 wiec tez negatywny do okresu mam 2-3 dni i moje pytanie czy moze jeszcze wyjsc pozytyw czy juz raczej pogodzic sie z tym ze w ciazy nie jestem ??

  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że beta w 11 dpo nie kłamie. No ale mogłaś mieć też owu później, bo piszesz tylko o statystyce, a nie pomiarach temperatury itp. Poczekaj do dnia @ i jak nie przyjdzie - powtórz betę.

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostania miesiaczke miałam 15.12 Wczoraj beta z 27dc 480,03. Jutro potwórka bety

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloonndyyna wrote:
    Witam, 25, 26 grudnia współżylam ze swoim facetem z finalem w srodku wedlug moich obliczen to byly moje dni plodne poniewaz miesiaczke miałam 15 grudnia a cykle mam regularnie co 28 dni. Wedlug moich obliczen okolo 26 -27 grudnia miaalam owulacje i dzien po drugim stosunku kuły mnie strasznie jajniki przez jakies 3 dni (nigdy wczesniej nie mialam bóli owulacyjnych) pare dni pozniej zaczely mnie bolec sutki i co jakis czas bol w podbrzuszu jak na okres . po okolo 7 dniach od owulacji zrobiłam test ciazowy ktory wyszedl negatywny , ogolnie zwiekszyl mi sie apetyt , senna jestem bardziej i co chwile musze isc do toalety siku wiec bylam pewna ze jestem w ciazy , dzisiaj jest 11 dzien od owulacji z racji tego ze testy ciążowe wychodza negatywne poszlam na badanie krwi beta hcg ktore wskazalo 0,100 wiec tez negatywny do okresu mam 2-3 dni i moje pytanie czy moze jeszcze wyjsc pozytyw czy juz raczej pogodzic sie z tym ze w ciazy nie jestem ??


    Jeżeli miałaś owulacje 27.12 to dzisiaj chyba jest 15 dpo a nie 11. Beta na 100% wyszłaby wiarygodnie, a jeżeli owulacje miałaś 12 dni temu (11 dpo), to wypadałaby ok 31.12 - współżyłaś wtedy bez zabezpieczenia?

    Wydaje mi się, że naprawdę w tylko skrajnych przypadkach beta wyszłaby negatywna, bo do tego czasu już najczęściej jest zagnieżdżenie

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Bloonndyyna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Jeżeli miałaś owulacje 27.12 to dzisiaj chyba jest 15 dpo a nie 11. Beta na 100% wyszłaby wiarygodnie, a jeżeli owulacje miałaś 12 dni temu (11 dpo), to wypadałaby ok 31.12 - współżyłaś wtedy bez zabezpieczenia?

    Wydaje mi się, że naprawdę w tylko skrajnych przypadkach beta wyszłaby negatywna, bo do tego czasu już najczęściej jest zagnieżdżenie


    Od tamtej pory kiedy minelo 11 dpo i zrobilam bete nie robilam juz zadnych testow czekam czy przyjzdzie @ czy nie i dlatego o takich datach napisalam w poscie zeby sie dowiedzieć czy moze ktoras tak miała ze beta przed spodziewana miesiaczka miala prawo jeszcze wyjsc negatywna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Ja ostania miesiaczke miałam 15.12 Wczoraj beta z 27dc 480,03. Jutro potwórka bety

    Enii gratulacje! A jednak się udało:)

  • kamila111 Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 11 dpo bete mialam 3, po 3 dniach test pozytywny ze slaba kreska kolejne 2 dni mocna krecha, czyli 2 dni przed okresem robilam bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 18:52

    kamila
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ