X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne BETA HCG - POMOCY
Odpowiedz

BETA HCG - POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Czy wynik beta HCG w 1 dzien spodziewanej miesiączki to ciąża? Czy może być to coś innego??

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaki wynik bety?

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Czy wynik beta HCG w 1 dzien spodziewanej miesiączki to ciąża? Czy może być to coś innego??

    Kochana to nie jest forum wróżek i cyganek - zrób test za 2 dni to będziesz wiedziała czy przyrasta i wtedy możesz zacząć podejrzewać ciążę.

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8,7, przepraszam zapomniałam dopisać

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrozumiałam, jako pierwszy dzień @ ale wyniku koleżanka nie podała więc liczy chyba, że wyjmiemy nasze szklane kule i będziemy wróżyć ;-)

    mana lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wynik chyba 1 tak zrozumiałam
    że w dniu @ 1 jest

    Ja tam zrozumiałam, że w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki jest beta. Ale jaka, któż to wie? :D

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    8,7, przepraszam zapomniałam dopisać

    Powyżej 5 świadczy o ciąży. Po 48 godzinach zrób powtórne badanie to zobaczysz czy dobrze przyrasta. Jeśli tak - jesteś w ciąży. Na razie byłabym ostrożna w cieszeniu się bo Twoja beta jest bardzo niska (chyba, że dopiero co było zagnieżdżenie). U mnie na 2 dni przed @ beta była 73... W każdym razie powodzenia życzę ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce tylko zapytać, czy któraś z was tak miała. Bo ta beta wyszła Mi tak w 1 dniu miesiączki czyli 8,7 MIU/ML. Po dwóch dniach owszem, poszłam jeszcze raz i wyszła 8,2 MIU/ML.Lekarz stwierdzil, że to nie była ciąża. A przecież w Normach mam napisane, że 5,8 kobiety będące w ciąży.Badał nie nie mam torbiela ani nic. Wszystko ok. Ale bardzo nieprzyjemny lekarz. Byle by mnie zbyć. może któraś z Was tego doświadczyła. Skoro spada to poronienie. Ale dlaczego on patrzac na wynik powiedział, że to nie ciąża.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    8,7, przepraszam zapomniałam dopisać

    Teoretycznie wg przyjętych norm to począteczek ciąży, bo ta ciążowa beta jest od 5, ale ponów badanie po 2 dniach.
    zuzzi wrote:
    Ja tam zrozumiałam, że w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki jest beta. Ale jaka, któż to wie? :D

    Zuzzi ja też tak zrozumiałam, hmm dzień miesiączki, czyli robię betę, zrobiłam betę czyli jestem w ciąży ;D

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może właśnie dlatego, że beta spadała?

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia a powtarzałaś betę ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 9 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża biochemiczna? Ale nawet jak na nią beta jest za niska...

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ