X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne BETA HCG ŚLĄSK
Odpowiedz

BETA HCG ŚLĄSK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • StylishEve Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie mi proszę gdzie i w jakiej cenie zrobię badanie beta hcg w Zabrzu, Bytomiu lub Gliwicach?
    Proszę powiedzcie.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym laboratorium praktycznie. To nie jest jakieś rzadkie badanie, raczej należy do podstawowej oferty lab. Przeciętnie 20-30zł.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StylishEve wrote:
    Dziewczyny napiszcie mi proszę gdzie i w jakiej cenie zrobię badanie beta hcg w Zabrzu, Bytomiu lub Gliwicach?
    Proszę powiedzcie.

    Zapewne masz koło siebie gdzieś diagnostykę ;)
    Ja z kartą klienta płaciłam niecałe 20 zł .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ