X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne BETA HCG Spadła ;( i co teraz??? ;(
Odpowiedz

BETA HCG Spadła ;( i co teraz??? ;(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta hcg spadła do 2,1 ;( Dziewczyny od kiedy mogę zacząć się starać ponownie??

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idź do lekarza, niech Cię dokładnie zbada i sprawdzi czy macica całkowicie się oczyściła. Jeśli to była ciąża biochemiczna i podstawowe badanie będą w porządku to lekarz prawdopodobnie od razu da Ci zielone światło - tak było w moim przypadku..


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    idź do lekarza, niech Cię dokładnie zbada i sprawdzi czy macica całkowicie się oczyściła. Jeśli to była ciąża biochemiczna i podstawowe badanie będą w porządku to lekarz prawdopodobnie od razu da Ci zielone światło - tak było w moim przypadku..
    Macica się jeszcze nie oczyściła , bo nadal krwawie. Do lekarza idę dopiero 7 stycznia.
    A Ty jak długo się starałaś ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały czas się staram, po poronieniu zrobiłam cykl przerwy, żeby na spokojnie zrobić wszystkie badania i psychicznie dojść do siebie


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    cały czas się staram, po poronieniu zrobiłam cykl przerwy, żeby na spokojnie zrobić wszystkie badania i psychicznie dojść do siebie
    A jeśli mogę zapytać? Ile się już starasz? Przepraszam , że tak Cię wypytuję o to. Wiem , że to jest ciężkie ,,teraz już wiem,,

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie przepraszaj, to normalne pytania :) to jest nasz 7 cykl... a jak u Was?


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Emiśka Koleżanka
    Postów: 37 35

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja teraz jestem w trakcie cyklu po poronieniu, max. wartość bety miałam 570 (6 tydz, więc bardzo nisko jak na ten czas). Krwawiłam przez 5 dni dość mocno, a później, po 2 tyg jeszcze miałam kilka dni plamienie. Ale owu była (chyba) normalnie w terminie tak jak w normalnych cyklach.
    Moja gin powiedziała, żeby ten cykl odpuścić, ale od następnego możemy działać. Jeszcze idę za tydzień do niej żeby potwierdzić że na pewno jest zielone światło

    http://ovufriend.pl/graph/1e6d704e8afa16d04e78f7a74d3f2401
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało w 3cs. Z tym ,że nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, testy pozytywne krew na początku 35hcg. Na usg lekarz powiedział ,że nic nie widzi , że za wcześnie , myślałam ok poczekam, powtórzyłam bete 2,1 ;( Lekarz powiedział że ciąży nawet mogło w ogóle nie być . To skąd te pozytywne testy, skąd ta beta??? ;( A krwawie od niedzieli zaczęło się na brązowo teraz już tak jakbym miała okres no i skrzepy dosyc duże...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było dokładnie tak samo... to ciąża "biochemiczka", która niestety zdarza się dość często. Mi lekarka powiedziała, że wiele kobiet (które nie planują ciąży) nawet nie zdaje sobię sprawę z tego że była w ciąży, krwawienie które jest poronienie traktują jak zwykłą miesiączkę. Poszło do zapłodnienia, ale ciążą się nie zagnieździła, dlatego na USG nie było jej widać (tak mi się wydaje)

    Teraz najważniejsze żebyś zrobiła badania, które przepisze Ci lekarz i wyciszyła się, pogodziła się z tym co się stało.

    Musisz mieć drożne jajowody, partner zapewne nie ma problemów z nasienie skoro dpszło do zapłodnienia, jeśli masz regularnie owulację to nie powinniście mieć problemów z zajściem w ciąże


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    u mnie było dokładnie tak samo... to ciąża "biochemiczka", która niestety zdarza się dość często. Mi lekarka powiedziała, że wiele kobiet (które nie planują ciąży) nawet nie zdaje sobię sprawę z tego że była w ciąży, krwawienie które jest poronienie traktują jak zwykłą miesiączkę. Poszło do zapłodnienia, ale ciążą się nie zagnieździła, dlatego na USG nie było jej widać (tak mi się wydaje)

    Teraz najważniejsze żebyś zrobiła badania, które przepisze Ci lekarz i wyciszyła się, pogodziła się z tym co się stało.

    Musisz mieć drożne jajowody, partner zapewne nie ma problemów z nasienie skoro dpszło do zapłodnienia, jeśli masz regularnie owulację to nie powinniście mieć problemów z zajściem w ciąże
    Dziękuję za te dobre słowa bardzo ich teraz potrzebuje <3 Mam nadzieję , że wszystko szybko się uda , masz rację teraz powinnam się wyciszyć odpuścić

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się pon Twojej myśli!


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się pon Twojej myśli!
    Dziękuje Kochana POZDRAWIAM !!! <3

    D. lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele z nas przez to przechodzilo. Nam lekarz kazał starać się już od razu. Niestety wyszło troszke inaczej. Jest jeden pozytyw: wiesz, że możesz być w ciąży. Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ