X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta HCG wartosci
Odpowiedz

Beta HCG wartosci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarpar Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanki podajcie swoje wartosci bety wraz z tygodniem ciazy dzien po dniu jak macie taka mozliwosc

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dzisiaj odebrałam wynik bety i 92.50mlU/ml właśnie się zastanawiam w którym mogę być tygodniu wydaje mi się że 3 tydzień

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 120 20

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydaje że w 3 bo ja miałam betę 176 i jestem w 4 a jak się czujesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2022, 08:20

    Kasiek94 lubi tę wiadomość

  • Czarpar Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alineczka wrote:
    Ja właśnie dzisiaj odebrałam wynik bety i 92.50mlU/ml właśnie się zastanawiam w którym mogę być tygodniu wydaje mi się że 3 tydzień

    A kiedy byla ostatnia miesiaczka?

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 120 20

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 mają 5 dzień ostatniej miesiączki a ty naturalnie czy inwitro

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    196,9 w czwartym tygodniu miałam:)

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 120 20

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    196,9 w czwartym tygodniu miałam:)
    I jak się czułaś w czwartym tygodniu bo ja nie mam żadnych objaw i trochę się martwię w poniedziałek jadę na USG i krew

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala wrote:
    I jak się czułaś w czwartym tygodniu bo ja nie mam żadnych objaw i trochę się martwię w poniedziałek jadę na USG i krew
    Czułam się jak na okres, miałam bóle typowo okresowe i bardzo kręciło mi się w głowie, i sutki mnie mega piekły :)

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnią miesiączkę miałam 9 maja. Wczoraj wyszedł pierwszy test pozytywny i pojechałam na betę beta 92.50. mnie boli brzuch jak przed okresem trochę mi słabo, wachania nastroju i lekkie mdłości

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alineczka wrote:
    Ja ostatnią miesiączkę miałam 9 maja. Wczoraj wyszedł pierwszy test pozytywny i pojechałam na betę beta 92.50. mnie boli brzuch jak przed okresem trochę mi słabo, wachania nastroju i lekkie mdłości
    To prawidłowo wszystko, mogą zdarzyć się również omdlenia 😏
    Mi mdłości pojawiły się dopiero około 8 tygodnia i przeszły w 13 tygodniu :) teraz jestem już w 16+4 i mam tyle energii ze nie wiem co z nią zrobić 😁

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 120 20

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 4 tyg i czuje się super nie mam żadnych dolegliwości to nie mam się martwić może później bendę miała

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala wrote:
    Ja jestem w 4 tyg i czuje się super nie mam żadnych dolegliwości to nie mam się martwić może później bendę miała
    Mogą przyjść a nie muszą 😁 moja koleżanka w ogóle nie miała🤷‍♀️ ja się też na początku dziwiłam że nic mi nie dolega, ale dopadło później 😆

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 120 20

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jutro pojadę na betę bo jestem bardzo nie spokojna .czy jak by coś się działo nie tak to organizm dał by mi znać cooo.

    Mała87 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ