X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta i jej przyrost
Odpowiedz

Beta i jej przyrost

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzis bylam na becie i wynik jest 786.6 i w sumie lekarz kazał mi przyjsc w sobote a wizyte mialam dopiero na 14 kurde i nie wiem czasami czy cos złego sie nie dzieje pierwsza bete mialam 232.2 wiec ta teraz urosla ale czy juz powiinno byc cos widac na usg...moze ktos cos poradzi bo chyba zwariuje do soboty....

    Magda26
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak druga bete robilas po 48h, to masz piekny przyrost:)
    Podobno pecherzyk ciazowy widac przy becie powyzej 1000, na zarodek będzie jeszcze za wczesnie.

    Nic sie nie martw!

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pięknie urosła kochana

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze po tyg. kazal mi zrobic ale on tak mowil ze tyle powinna urosnac i w sumie jest jak pojde w sobote to jeszcze wieksza bedzie boje sie tylko zeby pustego jaja nie bylo...ale mam nadzieje ze bedzie oki czyli i tak zarodka jeszcze nie bedzie widac...Dzieki dziewczyny dobrze ze tu mozna kogos sie poradzic...:);)

    Magda26
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, na początku nic nie widać, a przyrost masz super :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ