Forum Starając się - ogólne Beta i jej przyrost
Odpowiedz

Beta i jej przyrost

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzis bylam na becie i wynik jest 786.6 i w sumie lekarz kazał mi przyjsc w sobote a wizyte mialam dopiero na 14 kurde i nie wiem czasami czy cos złego sie nie dzieje pierwsza bete mialam 232.2 wiec ta teraz urosla ale czy juz powiinno byc cos widac na usg...moze ktos cos poradzi bo chyba zwariuje do soboty....

Magda26
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak druga bete robilas po 48h, to masz piekny przyrost:)
    Podobno pecherzyk ciazowy widac przy becie powyzej 1000, na zarodek będzie jeszcze za wczesnie.

Nic sie nie martw!

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pięknie urosła kochana

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Magda 26 Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze po tyg. kazal mi zrobic ale on tak mowil ze tyle powinna urosnac i w sumie jest jak pojde w sobote to jeszcze wieksza bedzie boje sie tylko zeby pustego jaja nie bylo...ale mam nadzieje ze bedzie oki czyli i tak zarodka jeszcze nie bedzie widac...Dzieki dziewczyny dobrze ze tu mozna kogos sie poradzic...:);)

Magda26
  • werni Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, na początku nic nie widać, a przyrost masz super :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego