X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne beta,pytanie.proszę o odpowiedzi
Odpowiedz

beta,pytanie.proszę o odpowiedzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny @przyszła 6.11. Cykl mam co 28 dni.Serduszkowałam się 11,12,13,16,17,18 listopada ,Owulacje czuje że miałam 2 dni temu bolały jajniki bardziej kuły . Dziewczyny powiedzcie mi kiedy mogę zrobić test beta najwcześniej?? Bardzo chcemy dzidziusia z reszta jak my wszystkie tutaj i chciałabym jak najszybciej zrobić test:( proszę o odpowiedzi

  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś mi odpisze?:(

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem najwcześniej jakieś 10 dni po owu :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni po owu :( dopiero.. Kurcze ja taka niecierpliwa jestem:(

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, uzbrój się w cierpliwość lepiej.... U mnie w tej chwili jest wg programu 10 dzień fl a wg mnie 11 dzień. I cieszę się że żadnego testa nie mam w domu bo bym go zmarnowała ;)

    Powodzenia :*

    Saramago lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    limonka, dlaczego nie mierzysz temp? :) ja też uważam, że 10 dpo najwcześniej.. wszystko zależy od tego kiedy będzie ewentualne zagnieżdżenie się fasoli, bo z tego co mi się wydaje to chyba 48 godzin po zagnieżdżeniu hcg zaczyna przyrastać... ale mogę się mylić :)
    powodzenia! :)

  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    Kochana, uzbrój się w cierpliwość lepiej.... U mnie w tej chwili jest wg programu 10 dzień fl a wg mnie 11 dzień. I cieszę się że żadnego testa nie mam w domu bo bym go zmarnowała ;)

    Powodzenia :*
    u mnie dziś 14 dzień cyklu,myślisz że gdybym zrobiła test 25.11 to wykazał by coś?

  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    limonka, dlaczego nie mierzysz temp? :) ja też uważam, że 10 dpo najwcześniej.. wszystko zależy od tego kiedy będzie ewentualne zagnieżdżenie się fasoli, bo z tego co mi się wydaje to chyba 48 godzin po zagnieżdżeniu hcg zaczyna przyrastać... ale mogę się mylić :)
    powodzenia! :)
    Mierzyłam ale przyszła dolina i chciałam już rzucić to wszystko... Obym nie musiała wracać do tego..dziewczyny dziękuje za wsparcie :* muszę jakoś się wziąć w garsc i wytrzymać bez testu..

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2013, 09:36

    Saramago lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    Wydaje mi sie , ze za bardzo swirujesz:)
    Podczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki tez przez pierwsze 3 cykle chiclam testy robic beta ale nic nie wyszlo nic.
    Poczekaj i badz cierpliwa.
    Bo potem bedzie bol i rozczarowanie, a to nie potrzebne.
    Pozdawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2013, 09:35

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    limonka wrote:
    u mnie dziś 14 dzień cyklu,myślisz że gdybym zrobiła test 25.11 to wykazał by coś?

    chyba niebardzo, różnie dzieczyny testują, ale sądzę że to za szybko. Ewentualnie jak ine wytrzymasz, możesz na bete iść wtedy :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile można zakładać takich samych tematów? Masakra.
    Jest osobny dział "w oczekiwaniu na testowanie" wejdź poczytaj.
    Beta wychodzi już pozytywna po 48h od zapłodnienia ale ciąża zawsze może zostać poroniona wraz z @ więc większość czeka aż @ będzie się śpóźniać.
    Nie zakładajcie w kółko takich samych tematów bo to jest śmieszne i zarazem wkurwiające.. ILE MOŻNA? Ja rozumiem obawy, czekanie bla bla bla ale dziewczyno przeszukaj forum i na pewno znajdziesz odp na pytanie albo nawet wpisz w google a nie zaśmiecajcie forum.

    AnBe, mała_mi, jaszczurka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ukrywam że popieram sla.s.... czytajcie dziewczyny forum, jest masa wątków... najpierw szukajcie a jak nie znajdziecie odpowiedzi.. wtedy pytajcie...

  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    chyba niebardzo, różnie dzieczyny testują, ale sądzę że to za szybko. Ewentualnie jak ine wytrzymasz, możesz na bete iść wtedy :)
    dziękuje mała_mi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Was zaskoczę, bo wyszukiwarka tematów, przynajmniej u mnie nie działa odpowiednio. Nie wyszukuje tematów pokrewnych...
    A to że ktoś pyta tu a nie dr googla to chyba dosc jasne- po to tu jest dziewczyna żeby pytać i się radzić. sla.s- nie trzeba chyba od razu kurwami rzucać co??? Ja rozumiem hormony i te sprawy ale nie wyładowuj się na bogu dicha winnej dziewczynie...

    Jakbyś chciała robić to przy kazdym temacie który jest powieloany to by Cie chyba lekko rączki rozbolały.


    Limonka- najlepiej poczekam do 12 dpo, jesli masz pewnosc kiedy była, jak nie, do jakoś przed samym terminem @. Ja zrobiłam 10 dpo, właściwie mineło 9 pełnych dni i było rozczarowanie przeogromne. Niestety, tutaj cierpliwość gra główną rolę;) Trzymaj się!

    limonka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia nie rzucam kurwami od tego zacznijmy, a po drugie forum ma różne działy, więc może odpowiedzi powinno się szukać w odpowiednich działach a nie zasmiecać w kółko tym samym tematem. W każdym oddzielnym temacie wystarczy przeszperać i też się ten temat powiela. Lub wystarczy zapytać na którymś temacie ogólnym który już stety/niestety został założony. Wystarczy wejść sobie na "W oczekiwaniu na testowanie" i prosze tematy:
    * Kto będzie testował w tym tygodniu ?
    * kłócie jajników i brzucha po ovu
    * Beta hcg
    i wiele innych gdzie w 100% znajdzie się odpowiedź na swoje pytanie.
    I Nadia najwidoczniej jesteś jedną z tych osób które zamiast ruszyć ręką i poszukać po forum czego się szuka niekoniecznie przez "wyszukiwarke" woli zaśmiecać forum.
    A co do google.pl wystarczy wpisać "w którym dniu cyklu zrobić test ciążowy" i od razu wyświetla się strona: http://czyciaza.pl/kiedy-zrobic-test-ciazowy/.
    To nie gryzie i nie wymaga zbyt dużo czasu.

    Fedra, AnBe lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 19 listopada 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ukrywam że zgadzam się z Sla.s...
    ale wiadomo można było to powiedzieć delikatniej...
    ale faktycznie są działy odpowiednie w których można przeczytać wiele informacji... dom yślam sie że wyszukiwarka nie działa ale w odpowiednich działach po tematach szybko można wszystko znaleść...
    wydaje mi sie ze Sla.s chodzi też o to że Dziewczyny zakładaja te same watki po różnych działach a jak ktoś tu jest juz sporo czasu tak jak ja to moze to troche kłuć w oczy ;)

    ale wracajac do tematu to ja na Twoim miejscu koleżnako uzbroiłabym się w cierpliwość wierze ze bardzo chcesz ale jak sie będziesz tak nakręcać to szybko starcisz entuzjazm przyjdzie zwątpienie i dolina -czego oczywiście nie zycze...

    lepiej poczekać do terminu spodziewanej @, lepiej mierzyc temp bo to daje mase róznych waznych informacji o Twoim cyklu i takie wykresy mogą Ci później pomóc idać do lekarza...

    mierzenie temp z czasem wchodzi w krew i nie traktuje się juz tego jak niechcianego obowiazku ale jako źródło przydatnych informacji...

    życze dużo spokoju cierpliwości i powodzenia...

    AnBe, Anoolka lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 19 listopada 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia wrote:
    A to Was zaskoczę, bo wyszukiwarka tematów, przynajmniej u mnie nie działa odpowiednio. Nie wyszukuje tematów pokrewnych...
    A to że ktoś pyta tu a nie dr googla to chyba dosc jasne- po to tu jest dziewczyna żeby pytać i się radzić. sla.s- nie trzeba chyba od razu kurwami rzucać co??? Ja rozumiem hormony i te sprawy ale nie wyładowuj się na bogu dicha winnej dziewczynie...

    Jakbyś chciała robić to przy kazdym temacie który jest powieloany to by Cie chyba lekko rączki rozbolały.


    Limonka- najlepiej poczekam do 12 dpo, jesli masz pewnosc kiedy była, jak nie, do jakoś przed samym terminem @. Ja zrobiłam 10 dpo, właściwie mineło 9 pełnych dni i było rozczarowanie przeogromne. Niestety, tutaj cierpliwość gra główną rolę;) Trzymaj się!

    Dziękuje że stanelas w mojej obronie ;)
    Zrobię tak jak mówisz poczekam chociaż łatwo nie będzie,dam radę:):) ale jestem dobrej myśli:)

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 19 listopada 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy ma prawo zadac pytanie, od tego wlasnie jest to forum. Nawet jesli pytanie powielane jest kilka razy- to kazdy ma prawo je zadac.Wiec z calym szacunkiem ale to nie ty decydujesz o tym kto gdzie i kiedy moze zadac dane pytanie. Ty zapewne tez pytalas o rozne rzeczy i daje sobie reke uciac ze nikt w taki spoob nie reagowam. Trochu wrzyc na luz:)

    W regulaminie nie ma informacji o ilosci powielanych pytan.

    sla.s wrote:
    Nadia nie rzucam kurwami od tego zacznijmy, a po drugie forum ma różne działy, więc może odpowiedzi powinno się szukać w odpowiednich działach a nie zasmiecać w kółko tym samym tematem. W każdym oddzielnym temacie wystarczy przeszperać i też się ten temat powiela. Lub wystarczy zapytać na którymś temacie ogólnym który już stety/niestety został założony. Wystarczy wejść sobie na "W oczekiwaniu na testowanie" i prosze tematy:
    * Kto będzie testował w tym tygodniu ?
    * kłócie jajników i brzucha po ovu
    * Beta hcg
    i wiele innych gdzie w 100% znajdzie się odpowiedź na swoje pytanie.
    I Nadia najwidoczniej jesteś jedną z tych osób które zamiast ruszyć ręką i poszukać po forum czego się szuka niekoniecznie przez "wyszukiwarke" woli zaśmiecać forum.
    A co do google.pl wystarczy wpisać "w którym dniu cyklu zrobić test ciążowy" i od razu wyświetla się strona: http://czyciaza.pl/kiedy-zrobic-test-ciazowy/.
    To nie gryzie i nie wymaga zbyt dużo czasu.

    limonka, Nadia lubią tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski nie rozumiesz nadal sensu mojej wypowiedzi. Chodzi o to że odpowiadając ciągle na te same pytania jest 3 tysiące takich samych tematów i trudno innym znaleźć tematy które przydadzą się innym. Każdy ma prawo zadać pytanie - owszem. Zgadzam się z tym. I nie chodzi też o regulamin. Tylko o utrudnianie znajdowania potrzebnych tematów na forum.
    I dla mnie to koniec tej dyskusji, bo robi się z tego dziecinada. Później przechodząc ze starających się na ciężarne, znów robi się to samo powielanie, a są też inne ważne tematy. A niestety temat bety jest w kółko powielany i utrudnia szukania na forum innych rzeczy niż tylko BETA HCG.
    Forum nie jest po to żeby je zaśmiecać tylko po to żeby dyskutować na różne tematy dlatego każdy dział ma swoje tematy i w każdym temacie można się wypowiedzieć i zapytać o swoje dolegliwości niekoniecznie zakładając nowe tematy.

    AnBe, Unlike lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ