X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne beta,pytanie.proszę o odpowiedzi
Odpowiedz

beta,pytanie.proszę o odpowiedzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 19 listopada 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moja droga, od tego jest forum. Sa dziewczyny ktore jak ty beda przeszukiwac forum szukajac odpowiedzi na pytania, a sa takie ktore chca szybiej odpowiedzi i dlatego pytaja, bo maja do tego prawo.

    sla.s wrote:
    2 kreski nie rozumiesz nadal sensu mojej wypowiedzi. Chodzi o to że odpowiadając ciągle na te same pytania jest 3 tysiące takich samych tematów i trudno innym znaleźć tematy które przydadzą się innym. Każdy ma prawo zadać pytanie - owszem. Zgadzam się z tym. I nie chodzi też o regulamin. Tylko o utrudnianie znajdowania potrzebnych tematów na forum.
    I dla mnie to koniec tej dyskusji, bo robi się z tego dziecinada. Później przechodząc ze starających się na ciężarne, znów robi się to samo powielanie, a są też inne ważne tematy. A niestety temat bety jest w kółko powielany i utrudnia szukania na forum innych rzeczy niż tylko BETA HCG.
    Forum nie jest po to żeby je zaśmiecać tylko po to żeby dyskutować na różne tematy dlatego każdy dział ma swoje tematy i w każdym temacie można się wypowiedzieć i zapytać o swoje dolegliwości niekoniecznie zakładając nowe tematy.

    limonka lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę dziewczyny ze czas zaskoczyć tą dyskusję bo rozmawiamy na temat zupełnie nie związany z wątkiem. Limonka juz zapewne uzyskała odpowiedź na swoje pytanie.

    Jak widać są dwa obozy tej dyskusji i nikt ani nic tego nie zmieni. Uważam ze powinien byc moderator forum i wówczas panowałby ład i porządek :-)

    Saramago, Fedra, aiwlys lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się też wypowiem, a co 02icon_mryellow.gif
    Szczerze mówiąc też mnie denerwują takie pytania w 50 różnych miejscach na forum ale po pierwsze, brak tutaj moderatora co jest dla mnie trochę niepoważne. Po drugie wyszukiwarka nie działa :/ A po trzecie sla.s powinnaś wyładować swoje frustracje "tamtym na górze", to jest ich wina że jest taki syf i że każdy robi co chce. No i zgadzam sie z którąś z dziewczyn że można zwrócić uwagę ale powinno się to zrobić delikatniej.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2013, 21:14

    samira lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ