X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta z krwi - hcg
Odpowiedz

Beta z krwi - hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 24 lutego 2023, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Cos mi sie wydaje, ze jednak masz świetny fun i jesteś małym trollem ;) od jakiegoś czasu pojawia sie tutaj posty o dokładnie tej samej treści i wiele dziewczyn, w tym ja, poważnie odpowiadaliśmy Ci ma Twoje pytania ale powoli zaczyna sie to robić nudne i irytujące.

    Rozumiem już nue będę zadawać pytań
    Tylko proszę o udzielenie mi odpowiedzi na ostatnie pytanie czy mam się martwic ze zawsze wychodziło z bety 0.05 a nagle 0.592 czy to może coś oznaczać czy to może coś oznaczać ten wynik 0.592
    Tylko to chce się dowiedzieć

  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 24 lutego 2023, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIAK wrote:
    Rozumiem już nue będę zadawać pytań
    Tylko proszę o udzielenie mi odpowiedzi na ostatnie pytanie czy mam się martwic ze zawsze wychodziło z bety 0.05 a nagle 0.592 czy to może coś oznaczać czy to może coś oznaczać ten wynik 0.592
    Tylko to chce się dowiedzieć

    Jesteś w ciąży. Koniec tematu.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Jesteś w ciąży. Koniec tematu.
    🫠🫠 to oznacza ciąże ? Ja naprawdę się stresuje czy robi sobie pani ze mną żarty ?

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ten wynik 0.592 naprawdę oznacza ciąże. Naprawdę się stresuje nie wiem co robić biorę tabletki to co ja mam zrobić , boje się przekazać rodzicom naprawdę pomóżcie mi i odpowiedzcie prawdę

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Jesteś w ciąży. Koniec tematu.

    W poprzedni poście pani pisała ze nie a teraz ze tak ? Nie wiem już co robić jestem za młoda

  • MonikaeS Przyjaciółka
    Postów: 61 42

    Wysłany: 25 lutego 2023, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dla spokoju zrób kolejną betę. To może być błąd pomiarowy. Stres nie pomoże, szkoda zdrowia. Jeżeli jesteś zaniepokojona to skonsultuj wyniki z ginekologiem, albo lekarzem rodzinnym.

    3 lata bez zabezpieczenia.
    Oficjalne starania od października 2022.
    Przyczyna niepowodzeń:
    ❌️upłynnienie mechaniczne


    Czekamy na cud,na klinikę przyjdzie jeszcze czas.
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaeS wrote:
    Monia dla spokoju zrób kolejną betę. To może być błąd pomiarowy. Stres nie pomoże, szkoda zdrowia. Jeżeli jesteś zaniepokojona to skonsultuj wyniki z ginekologiem, albo lekarzem rodzinnym.

    Co to oznacza błąd pomiarowy? I czy ta beta 0.592 może oznaczać ciąże ? O to mi chodzi

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaeS wrote:
    Monia dla spokoju zrób kolejną betę. To może być błąd pomiarowy. Stres nie pomoże, szkoda zdrowia. Jeżeli jesteś zaniepokojona to skonsultuj wyniki z ginekologiem, albo lekarzem rodzinnym.

    Chodzi mi o to ze zawsze jak robiłam betę wychodziła mi 0.05 a twraz jak zrobiłam wyszła mi 0.592 13 dni po sytuacji a sytuacja miała miejsce podczas 2 dnia okresu a ta betę zrobiła 1-2 dni po owulacji ale biorę tabletki lecz pierwsza tabletkę wzięłam 2 dnia cyklu to nie wiem czy została zahamowana ta owulacja czy nie zrobiłam ja i chodzi mi o to czy czy to może wskazywać na ciąże. ? I chodzi mi o to CZmeu nagle mam taki wynik

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaeS wrote:
    Monia dla spokoju zrób kolejną betę. To może być błąd pomiarowy. Stres nie pomoże, szkoda zdrowia. Jeżeli jesteś zaniepokojona to skonsultuj wyniki z ginekologiem, albo lekarzem rodzinnym.

    Chodzi mi czy ten wynik może wskazywać na ciąże ? Bo sytuacja miała miejsce 2 dnia okresu i od tego dnia upłynęło 13 dni j zrobiłam betę a betę robiłam 15 dnia cyklu

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 25 lutego 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIAK wrote:
    Chodzi mi czy ten wynik może wskazywać na ciąże ? Bo sytuacja miała miejsce 2 dnia okresu i od tego dnia upłynęło 13 dni j zrobiłam betę a betę robiłam 15 dnia cyklu
    Dziewczyno, idź na spacer. Nie, ten wynik nie wskazuje na ciążę na 10000%. To,że "zawsze"( ile razy robiłaś już beta HCg? że piszesz zawsze) miałaś inny wynik o niczym nie świadczy. Serio,mówię bez złośliwości, seks nie jest jeszcze dla Ciebie.
    Ps. Mam "dobre serce" dlatego Ci odpisuję, ale to już ostatni raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2023, 17:39

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 25 lutego 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Dziewczyno, idź na spacer. Nie, ten wynik nie wskazuje na ciążę na 10000%. To,że "zawsze"( ile razy robiłaś już beta HCg? że piszesz zawsze) miałaś inny wynik o niczym nie świadczy. Serio,mówię bez złośliwości, seks nie jest jeszcze dla Ciebie.
    Ps. Mam "dobre serce" dlatego Ci odpisuję, ale to już ostatni raz.

    Betę robiłam w tym samym labolatorium co zawsze i za każdym RAZME wychodziła 0.05 a teraz nagle 0.592
    Pojechałam specjalnie do tego labo dzisjaj aby zapytać się o wynik i pani mi powiedziałam ze to może oznaczać ciąże ze to może być początek ze się zagnieżdża

    Mala_syrenka lubi tę wiadomość

  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 25 lutego 2023, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIAK wrote:
    Betę robiłam w tym samym labolatorium co zawsze i za każdym RAZME wychodziła 0.05 a teraz nagle 0.592
    Pojechałam specjalnie do tego labo dzisjaj aby zapytać się o wynik i pani mi powiedziałam ze to może oznaczać ciąże ze to może być początek ze się zagnieżdża

    No to skoro pani w laboratorium powiedziała Ci, że może to oznaczać ciążę to powtórz badanie w poniedziałek.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 26 lutego 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    No to skoro pani w laboratorium powiedziała Ci, że może to oznaczać ciążę to powtórz badanie w poniedziałek.

    To powinien być przyrost tak to ? Czy ten wynik może oznaczać ciąże?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ