X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Blada kreska na tescie ciążowym
Odpowiedz

Blada kreska na tescie ciążowym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam do Was pytanie. Opowiem wszystko od początku. Moje cykle trwają ok 30-32 dni. 18 dc kochałam się z mężem bez zabezpieczenia. Od piatku zeszłego tygodnia okropnie boli mie brzuch - jak na okres, ale okresu nie ma. Poszłam do lekarza. Okazało się, że mogę mieć zapalenie przydatków. Dostałam antybiotyk (delikatny). W poniedziałek zrobiłam test - wyszedł pozytywny? druga kreska blada, cień, powtórzyłam go we wtorek, znowu to samo. Dzisiaj zrobiłam innej firmy - dalej jest cień na nim. Okres miałam 4 marca, dzisiaj jest 30 dc. Byłam u lekarza. Powiedział, że moje endomterium się zmniejszyło, w poniedziałek było 16, a dzisiaj jest 11. Trochę mnie to zmartwiło, tym bardziej, że testy chyba pozytywne. Mam wobec tego pytanie - czy możliwa jest ciąża? Dodam, że bardzo boli mnie brzuch, jak na miesiączkę, ale te bóle trwają już od tygodnnia. Prosze o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

    Martyna
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a, i temperatura powyżej 37.

    Martyna
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, nty temat o tym samym (codzienność na owu):

    Biorąc pod uwagę, ze test był pozytywny, a dodatkowo, nawet, gdyby byl negatywny, to ciało ludzkie to tajemnica, zdarzają sie wyjątki, cuda, etc. to tak - ciaza jest możliwa, a czy jesteś w ciazy - tego nikt Ci nie powie...hmm...a tak w ogóle byłaś u lekarza i go nie spytałas, a liczysz, ze na forum dany Ci odpowiedz?

    Zreszta nie wiem, czy jeżeli sto dziewczyn napisze Ci, ze ciaza jest możliwa, to będziesz bardziej w ciazy?? Powtarzamy jak mantrę: idź na betę;)

    A i jeszcze jedno, bo zaraz posypią sie komentarze, ze po co ten jad? Żaden jad, drogie Panie, po prostu ile można?

    tygrys73, Landryneczka, Eklerka, vincaminor, Maczek lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam po prostu się dowiedzieć, czy może którąs z kobiet tutaj miała podobnie, to wszystko.

    Martyna
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie posypie. Nie wiem jak ciebie ale mnie to po ludzku wkurwia. Czy każda z nas ma login ,,wiarygodnytesterciążowy"? Ja nie wiem czy ludzie są takimi meczennikami i lubią trwać w niewiedzy i zadreczac tym siebie i innych. BETA. uniwersalna odpowiedz na tego typu tematy. No farsa jakaś..

    Summerka, Eklerka, vincaminor lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie pewnie miały, np. ja tez bolał mnie brzuch, jak na @, okresu nie było, kreska była blada i byłam w ciazy. Co nie znaczy, ze u Ciebie jest tak samo - przecież kazda ciaza, organizm, objawy sa inne. Chyba tylko beta - prawdę Ci powie.

    I rozumiem, ze chciałaś sue tylko dowiedzieć, ale takich wątków jest na ovu z tysiąc i wariantów i objawów tam opisanych ze dwa tysiące, trzeba było podpiąć sie pod istniejący albo poszukać tam odpowiedzi...

    A nie liczyć, ze mamy szklane kule;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 21:54

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nikogo nie mam żadnych pretensji, po prostu jestem tu nowa, i proszę o trochę zrozumienia. Przykre jest tylko to, że człowiek sie po prostu chce poradzic innych, bo się martwi. Jak kogoś to denerwuje, to niech nie odpisuje i nie wchodzi. Po co sobie na noc nerwy psuć?

    Martyna
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wyszukiwarka nie boli...a tak na forum robi się bajzel i potem trudno cokolwiek znaleźć. Chcesz naprawdę poznać opinię obcych dziewczyn na temat tego czy możesz byc w ciąży? Matko no moim zdaniem tak. Tylko co to zmienia?odpowiedz da ci beta z krwi a nie przypadkowe osoby.

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko chcialam sie poradzic, bo mnie meczy ten brzuch juz od tygodnia, kazdego dnia, tak ze mam wrazenie, ze zaraz dostane miesiaczke. Chcialam wiedziec czy ktoras miala podobnie i to wszystko. Niestety, nie za bardzo znam sie na komputerze, internecie, szukaniu. Z trudem zalozylam ten watek. Wiec prosze o zrozumienie. Nie kazdy wszystko potrafi i jest tak obeznany.

    Martyna
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toteż napisałam powyżej, miałam podobne objawy, byłam w ciazy, co nie zmienia faktu, ze Ty niekoniecznie musisz być.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oczywiste, martwię sie tymi bolami i to wszystko, bo codziennie mi zyc nie daja.

    Martyna
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolało bardzo, aż brałam leki, bo nie wierzyłam, ze to ciaza.

    Ale skoro sie martwisz to idź na betę, jak wyjdzie pozytywna, idź do lekarza i kazda z nas powie Ci to samo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 22:26

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie się już nic nie odzywam, bo kultura jednej z pań jest niedopomyślenia. Jak ma pani ochote sobie poprzeklinać, to niech pani zrobi to w swoim domu, tak aby nikt nie słyszał. Bo to jest zwyczjnie chamskie i niegrzeczne. I w tym momencie nie reprezentuje Pani zadnej kultury.

    Martyna
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sie co przejmowac i olewac bo nowe watki zakladaja dziewczyny co trafiaja na ta stronke przypadkowo i po prostu zakladaja jak leci nie zadaja sobie trudu z poszukiwaniu podobnego tematu. Ale jak sie oleje to on spadnie w dol. A szybkie i latwe wyszukiwanie jest po lewej stronidez napisem "znajdz" i tam najlepiej wpisac to co chcemy znalezc nie trzeba tym samym latac po stronach az do setnej str. :)
    widzialam ze ktoras z dziewczym zalozyla nowy watek o sytuacji jaka nagminnie wystepuje na forum ale widze ze to nikogo nie interesi i tak powstaja nowe. nie wiem co trzeba napisac zeby co do niektorych to dotarlo.

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka miała takie objawy i była w ciąży. Ja również (łącznie z dodatnim testem) i w ciąży nie byłam. Czujesz się lepiej Autorko? ;)

    tygrys73, Summerka, Landryneczka lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ