X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne błagam pomozcie
Odpowiedz

błagam pomozcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi jakim cudem dzisiaj wyszła mi blada kreska na tescie ciązowym? moj niby okres byl mega dziwny do tej pory plamie teraz na kremowo plus sluz z nitkami krwi lekko zarózowiony , przeciez z wykresu nawet owulacji nie widac a tu blada kreska na tescie? boja sie ze to pozamaciczna jesli już w ogole, bo skąd 7 dniowe plamienia :(

    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 20:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej idz na badanie krwi i jak wyjdzie pozytywny to powtórz po 2 dniach !!
    Jak beta rośnie to do gina i zrób jeszcze progesteron!!
    Jak beta będzie spadać to moze być ciaża biochemiczna!!

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEKUJE JUTRO RANO DRUGI TEST ROBIE A POTEM BETA JAK COS I GIN JAK COS ALE MAM ZŁE PRZECZUCIA BO TEN WYKRES WYBITNIE NIECIAZOWY

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka miała podobna sytuacje, niby owulacji nie bylo, testy owulacyjne nic nie wykazały. Pierwsze plamienie przypominało okres i było w tym terminie. Na teście słaba kreska, bo hormonu ciążowego bylo za mało. Z każdym kolejnym dniem i kolejnym testem kreska byla wyraźniejsza. Rezultat - piękna zdrowa ciąża!!!! Będzie Dobrze

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    DZIEKUJE JUTRO RANO DRUGI TEST ROBIE A POTEM BETA JAK COS I GIN JAK COS ALE MAM ZŁE PRZECZUCIA BO TEN WYKRES WYBITNIE NIECIAZOWY
    Mój też nie był ciążowy ;) Temperatura nijaka, absolutnie nie wskazywała owulacji, śluzu jak na lekarstwo i w dodatku byle jaki ani wodnisty ani rozciągliwy, testy owulacyjne negatywne, na testerze owulacji ze śliny przez cały cykl zero paprotek i gdy zobaczyłam 2 kreski na teście... oniemiałam ;)

    Dziewczyny dobrze radzą, kup test z innej firmy i leć na betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2014, 17:35

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    DZIEKUJE JUTRO RANO DRUGI TEST ROBIE A POTEM BETA JAK COS I GIN JAK COS ALE MAM ZŁE PRZECZUCIA BO TEN WYKRES WYBITNIE NIECIAZOWY
    robiłaś ten drugi test? co wyszło?

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ