Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 16 lutego 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka, ehhh wiem co czujesz. W cyklu z owulacją człowiek przynajmniej czuje, że działa. I jest szansa.

    Nie wiem czy tak miewałaś kiedyś, ale może jeszcze jakimś cudem pęcherzyk ruszy i się go pęknie Ovitrellem jak zabraknie LH... W każdym razie trzymam kciuki za lepsze endometrium chociaż.

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 lutego 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Mama8latka, ehhh wiem co czujesz. W cyklu z owulacją człowiek przynajmniej czuje, że działa. I jest szansa.

    Nie wiem czy tak miewałaś kiedyś, ale może jeszcze jakimś cudem pęcherzyk ruszy i się go pęknie Ovitrellem jak zabraknie LH... W każdym razie trzymam kciuki za lepsze endometrium chociaż.
    No właśnie...jak jest owu to jest cień szansy ...a tak ?? Totalna beznadzieja i czekanie na okres 😑😑
    Hmmm z tym Ovitrelle to miałam chyba raz tak że poszłam na usg i mówię że testy LH już jaśnieją i wtedy dostałam zastrzyk bo był jakiś pęcherzyk ale tak czy siak już nie byłam sprawdzić czy pękł -tempka się podniosła to chyba tak ,nie wiem 🤷
    No zobaczymy ....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 16 lutego 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No właśnie...jak jest owu to jest cień szansy ...a tak ?? Totalna beznadzieja i czekanie na okres 😑😑

    Z drugiej strony u mnie są owulki, ładne endo, wyprowadzona insulina i tarczyca, dobre nasienie M, a nadal *uj jeden wielki... i nie wiadomo dlaczego. 😑

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 lutego 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Z drugiej strony u mnie są owulki, ładne endo, wyprowadzona insulina i tarczyca, dobre nasienie M, a nadal *uj jeden wielki... i nie wiadomo dlaczego. 😑
    Ale przynajmniej są jakiekolwiek szanse .. a bez owu ? Mniej niż ZERO .... Jestem załamana bo nie miałam takich problemów z owulacja .... A teraz zaczynam się bać. Mam 30lat ,zaraz 31 , moja mama przekwitła w wieku 35lat 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 11:50

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 16 lutego 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka kto jak kto, ale ja wiem co znaczy nie mieć owulacji... Ba ani owu ani okresu. Wiem co znaczy bycie na tabletkach non stop. Rozumiem Twoja złość/ bezsilność. Organizm przerabia traumę, więc zablokował wszystko to, co jest zbędne do przeżycia..a owulacja jest jednym z tych procesów bez których przeżyć się da. Jest wycieńczony ostatnimi miesiącami i zaczal odreagowywać po swojemu. Pójdziesz na monitoring i zobaczymy co ma Ci do powiedzenia lekarz. Trzymam kciuki ❤️

    Clausix, Nins lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 lutego 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Maszka pamiętam te cykle gdzie nie miałaś w ogóle owu z miesiąca na miesiąc i pisałam ci że trzymam kciuki itd ... A zobacz teraz sama jestem w takiej sytuacji 😔 ... To jest tak trudne..... Bierzesz te wszystkie witaminy suple itd nastawiasz się że o zaraz owu a tu dupa blada....
    Chyba możesz mieć rację z tym że mój organizm tak zareagował na ostatnie wydarzenia.... Nigdy wcześniej nie przeżyłam takiej traumy ,bólu i nigdy wcześniej tyle nie płakałam do poduszki ..
    Mam nadzieję że to się uspokoi i wróci na dobre tory , w nocy już się nie wybudzam z palpitacja serca ale nadal śpię niespokojnie....

    Tak z dobrych wieści na dzisiaj to nie muszę czekać do wieczora bo przełożyli mi wizytę na 15.50 👍☺️

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 16 lutego 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No tak Maszka pamiętam te cykle gdzie nie miałaś w ogóle owu z miesiąca na miesiąc i pisałam ci że trzymam kciuki itd ... A zobacz teraz sama jestem w takiej sytuacji 😔 ... To jest tak trudne..... Bierzesz te wszystkie witaminy suple itd nastawiasz się że o zaraz owu a tu dupa blada....
    Chyba możesz mieć rację z tym że mój organizm tak zareagował na ostatnie wydarzenia.... Nigdy wcześniej nie przeżyłam takiej traumy ,bólu i nigdy wcześniej tyle nie płakałam do poduszki ..
    Mam nadzieję że to się uspokoi i wróci na dobre tory , w nocy już się nie wybudzam z palpitacja serca ale nadal śpię niespokojnie....

    Tak z dobrych wieści na dzisiaj to nie muszę czekać do wieczora bo przełożyli mi wizytę na 15.50 👍☺️
    Bardzo dobrze, że udało się wcześniej ustalić wizytę :) szybciej będziesz wiedziała na czym stoisz i nie musisz cały dzień nic się z myślami.
    Ja Kochana 3lata nie miałam okresu i 3lata wszystko było wywoływane więc totalnie rozumiem tą niemoc.

    Myślę, że tutaj baaardzo duży wpływ ma ostatni czas jaki przeszłaś. Organizm jest taka machina, która dba o przetrwanie ale na pierwszym miejscu stawia siebie. Dlatego też rozjeżdża się wszystko. Wierzę, że potrzebujesz czasu. Wiem, że czas to coś, na czym nam zależy, nie chcemy go tracić, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy niestety :( suplementy to tylko kropelka w morzu potrzeb. One mogą wspomóc, ale organizm musi odreagować. ❤️❤️

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 16 lutego 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Maszą w 100%. Mama, przeszłaś bardzo dużo, organizm musi dojść do siebie. Jeśli sen się poprawił, to już jest dobry sygnał. Podobno melatonina to bardzo ważny hormon dla płodności i zdrowy sen jest bardzo bardzo ważny dla dobrego współdziałania osi podwzgórze-przysadka- jajnik. Musisz się do końca zregenerować i wszystko wróci do normy. Najgorzej jest się uzbroić w cierpliwość, sama wiem z autopsji. Wiem doskonale co przeżywasz. Tulę i wierzę, że wszystko się niebawem naprostuje.

    MayMasza, Clausix, Miphuhiz lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 16 lutego 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda niestety jest taka, że dla lekarzy ważny jest cel a nie przyczyna. Oni chcą celu więc stymulują, robią zabiegi itp, ale mało który zajmuje się podłożem problemów. To zazwyczaj musimy robić same, lub z pomocą innych specjalistów. Ja na swojej drodze spotkałam jedna lekarkę, która faktycznie zainteresowała się podłożem sprawy. Clausix - jesteś z Warszawy więc mogę Ci ją polecić byś poszła i zobaczyła co Ci powie. (To nie jest lekarka, która mówi byś wróciła za miesiąc, patrzy holistycznie na pacjentkę).

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 16 lutego 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Prawda niestety jest taka, że dla lekarzy ważny jest cel a nie przyczyna. Oni chcą celu więc stymulują, robią zabiegi itp, ale mało który zajmuje się podłożem problemów. To zazwyczaj musimy robić same, lub z pomocą innych specjalistów. Ja na swojej drodze spotkałam jedna lekarkę, która faktycznie zainteresowała się podłożem sprawy. Clausix - jesteś z Warszawy więc mogę Ci ją polecić byś poszła i zobaczyła co Ci powie. (To nie jest lekarka, która mówi byś wróciła za miesiąc, patrzy holistycznie na pacjentkę).

    Bardzo chętnie! :)

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 16 lutego 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Bardzo chętnie! :)
    Wysłałam Ci wiadomość priv :)

    Clausix lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Z drugiej strony u mnie są owulki, ładne endo, wyprowadzona insulina i tarczyca, dobre nasienie M, a nadal *uj jeden wielki... i nie wiadomo dlaczego. 😑
    Sprawdziliscie wrogość śluzu? Moja siostra 15 lat temu starała się 5 lat zanim jej to zdiagnozowali. Pomogła inseminacja

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Zgadzam się z Maszą w 100%. Mama, przeszłaś bardzo dużo, organizm musi dojść do siebie. Jeśli sen się poprawił, to już jest dobry sygnał. Podobno melatonina to bardzo ważny hormon dla płodności i zdrowy sen jest bardzo bardzo ważny dla dobrego współdziałania osi podwzgórze-przysadka- jajnik. Musisz się do końca zregenerować i wszystko wróci do normy. Najgorzej jest się uzbroić w cierpliwość, sama wiem z autopsji. Wiem doskonale co przeżywasz. Tulę i wierzę, że wszystko się niebawem naprostuje.
    Teraz Mama8latka miała bardzo dużo stresu, a stres bardzo źle wpływa na płodność, bo przysadka jest zajęta produkcja acth i sprawy plodnosci schodzą na drugi plan ( tak mi mówiła moja pani endokrynolog).
    Dlatego moj mąż ma zakaz denerwowania mnie, bo już i tak się stresuje babcia, tata ( ma marskość wątroby) i w ogóle.

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo tego wszystkiego składa się na jedno marzenie 🙈🙈🙈 teraz wiem czemu te alkoholiczki i cpunki tak szybko zachodzą , bo one się niczym nie przejmują 😂 no stress 😁😂🙈

    Idę na wizytę , z duszą na ramieniu 🥺

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Za dużo tego wszystkiego składa się na jedno marzenie 🙈🙈🙈 teraz wiem czemu te alkoholiczki i cpunki tak szybko zachodzą , bo one się niczym nie przejmują 😂 no stress 😁😂🙈

    Idę na wizytę , z duszą na ramieniu 🥺

    To co może się na flaszkę i blanta umówimy Mama? 😂😂

    Mocna coś ta @, chyba migdały i brazylijskie faktycznie dają radę z endo ;)

    Nins lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka, daj znać po wizycie ✊✊

    Dziewczyny, ja ostatnio zaczęłam myśleć o akupunkturze lub masarzu relaksacyjnym albo najlepiej obu na raz. Tak żeby robić coś tylko dla siebie, pomóc ciału się zrelaksować i wyluzować tak na maksa... I nie jednorazowo, ale zrobić sobie z tego małą rutynę. Bardzo żałuję, że mam w domu tylko prysznic, bo bym sobie codziennie robiła kąpiel z pianą :) Wszystko w moim życiu stało się podporządkowane cyklom, owulacji, a czy przed a czy już po, ehhh. Wiem, że wiecie o czym mówię, bo pewnie macie tak samo.

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latks za wizyte ✊✊🍀🍀

  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 16 lutego 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    To co może się na flaszkę i blanta umówimy Mama? 😂😂


    😂😂😂 To jest myśl!

    Clausix lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 16 lutego 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dawaj znaka, bo się doczekać nie mogę 😅

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 lutego 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny melduję ☺️
    Otóż jestem w totalnym szoku 😳🤗 nie wiem czy to zasługa ziół Ojca Sroki czy Donga czy co ale mam 3 pęcherzyki 🤩:
    24mm
    28mm
    20mm
    Endometrium 6-7mm (lekarz stwierdził że cienkie,ale ja się bardzo cieszę że coś ruszyło od poprzedniego cyklu)
    O godzinie 16.30 podałam Ovitrelle i mamy działać 😁
    Rano byłam załamana a teraz uśmiech nie schodzi mi z twarzy ,bo jednak jest nadzieja i jestem w totalnym szoku że wyhodowalam 3 pęcherzyki bez stymulacji. ❤️

    Achna, Miphuhiz, Dominika96, Clausix, bambusek93, Juliet, Oliwia23 lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
‹‹ 1005 1006 1007 1008 1009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ