Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Misiaczeka Autorytet
    Postów: 283 266

    Wysłany: 13 marca 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2021, 15:27

    31cs ten szczęśliwy ❤️

    qdkk9vvjj51mot1a.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 13 marca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaczeka wrote:
    Mama8latka masz podobnie jak ja😂 w każdym cyklu po owu bolały od razu 🤔 a w tym cyklu nie po owu nie było różnicy brak bólu byłam pewna że nic nie będzie z tego. Dopiero jakoś 2 dni po zrobieniu testu zaczęły mnie boleć a teraz bolą na całego 😂 więc wszystko jest możliwe trzymam kciuki✊✊☺️
    No to mam nadzieje że ten brak objawu jest u mnie objawem :D hehe :) Jutro zatestuje na jakims allegraczku żeby zobaczyc jak Ovi sie trzyma jeszcze , 8 dni po zastrzyku.... fajnie zobaczyc 2 kreske ... 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2021, 22:32

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wykrakałam !!! 😡
    @ przyszła nad ranem , ale dobrze że brzuch nie boli chociaż

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2021, 06:24

  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, gratulacje! 🤩
    Tylko wróć do brania tego kwasu foliowego 😁

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj po zrobieniu testu wzielam już tabsa haha
    https://zapodaj.net/10114eb4dd744.jpg.html - ostatni spam testowy. Ten z dolu to dzis z rana. Myślałam że będzie ciemniejszy niz wczorajsze popoludniowe siki Ale chyba widac różnie choć myslalam ze będzie większa. Ale jest ok. Jutro i środę beta. Tylko nie wiem czy robić prog.. ajj stresik jest ..mam nadzieję że w środę zacznę się bardziej cieszyć i wierzyć że będzie dobrze:)

    awE lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz przykro :((((

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Tak wczoraj po zrobieniu testu wzielam już tabsa haha
    https://zapodaj.net/10114eb4dd744.jpg.html - ostatni spam testowy. Ten z dolu to dzis z rana. Myślałam że będzie ciemniejszy niz wczorajsze popoludniowe siki Ale chyba widac różnie choć myslalam ze będzie większa. Ale jest ok. Jutro i środę beta. Tylko nie wiem czy robić prog.. ajj stresik jest ..mam nadzieję że w środę zacznę się bardziej cieszyć i wierzyć że będzie dobrze:)
    Ciemniejsza jest 🤩 już się nie mogę doczekać jutrzejszej bety 😁

  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 14 marca 2021, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Kzz przykro :((((

    Oj tam oj tam nic takiego sie nie stało 🙃 w tym złym to chociaz to dobre że przyszla rano , to chociaż bedę miała pełne dni.
    Kurde tylko nie wiem co z tym letrozolem. Czytałam ze najczęsciej stymulacja od 3 dc .jakis filmik profesorka jakiegos ogladalam to tez mowil ze od 3 dc. A mi moj dr kazał od 5 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Oj tam oj tam nic takiego sie nie stało 🙃 w tym złym to chociaz to dobre że przyszla rano , to chociaż bedę miała pełne dni.
    Kurde tylko nie wiem co z tym letrozolem. Czytałam ze najczęsciej stymulacja od 3 dc .jakis filmik profesorka jakiegos ogladalam to tez mowil ze od 3 dc. A mi moj dr kazał od 5 dc
    Każdy bierze tak jak lekarz zalecił to sprawa inwidualna nie ma co sugerować się innymi :)

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 marca 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz no nieeeee A liczylam że dzisiaj wstawisz zdjatko testu... 😑😔 przykro... W takim razie witaj w 1 dniu ciazy i jedziesz dalej 😙

    Paulinaaa to teraz trzymamy kciuki za bete ✊✊✊🥰

    Ja sprawdzałam dziaiaj 8 dni po Ovi i jest jeszcze krecha taka dosyć wyrazna... więc chyba długo będzie mi się utrzymywać...

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 14 marca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj jakie ładne kreseczki się pojawiają!! 🥰🥰🥰🥰 Cudownie 🤗🤗 czekamy na wyniki bety i zaciskamy kciuki ✊😍
    Mama8latka, ten Twój M chyba musi popracować nad swoim zachowaniem! Przepraszać i to już! Tzn on Ciebie 😁

    Mój wykres zeswirowal...jakieś cuda na kiju, czy ktoś mi to wytłumaczy? 🤣

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 marca 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maszka zaraz zabraknie skali w dół u Ciebie 😳🤪 co to się dzieje hmm 🤔 może dopiero będzie owu???

    U nas nadal cisza.... nie ma ochoty przepraszac... właśnie sobie pojechal gdzieś.. 🤷‍♀️ chyba będą dłuższe ciche dni ....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 14 marca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Maszka zaraz zabraknie skali w dół u Ciebie 😳🤪 co to się dzieje hmm 🤔 może dopiero będzie owu???

    U nas nadal cisza.... nie ma ochoty przepraszac... właśnie sobie pojechal gdzieś.. 🤷‍♀️ chyba będą dłuższe ciche dni ....
    Szczerze to nie mam pojęcia 🤣 albo w ogole jej nie będzie. Ja często mam niskie temperatury i w sumie powyżej 36 to dziwne w tym cyklu u mnie... Żart totalny 🤣🤣

    Faceci są dziwni. Serio. Mówi się że baby ciężko zrozumieć ale oni są nie lepsi. A niech sobie jedzie i przemysli parę spraw. No chyba że pojechał po kwiaty 😁😁

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 marca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Szczerze to nie mam pojęcia 🤣 albo w ogole jej nie będzie. Ja często mam niskie temperatury i w sumie powyżej 36 to dziwne w tym cyklu u mnie... Żart totalny 🤣🤣

    Faceci są dziwni. Serio. Mówi się że baby ciężko zrozumieć ale oni są nie lepsi. A niech sobie jedzie i przemysli parę spraw. No chyba że pojechał po kwiaty 😁😁
    Ty zajmij się kręgosłupem, daj se spokoj z tą tempka 😙😙 po co się stresować 😙

    Po kwiaty?? Nie on.... my jesteśmy 2 byki, uparte... on nie jest typem romantyka... Tylko taki typowy facet z krwi i kosci... pojechal oglądać jakieś auto co do pracy ma zamiar kupić i pewnie do mamy na obiad pojedzie... trudno tak chce no to tak bedzie.. Ja ZAWSZE za szybko odpuszczam ,dużo rzeczy i zachowań mu daruje i stwierdziłam że albo teraz albo nigdy ...albo czegoś to te milczenie nauczy albo dobrze nie bedzie.... czas pokaze

    MayMasza lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 14 marca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka niech ta krecha zostanie juz z Tobą 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

    awE, Mama8latka lubią tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 14 marca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz, nie zgadzam się, jak to tak.. 😐 w takim razie poprawiamy koronę, zaznaczamy 1 dzień ciąży i walczymy dalej 👍 Kolejna walka będzie zwycięska 💪😘

    Paulina piękne te Twoje kreseczki, pochwal się jutro betą ✊

    Krolik- witam w klubie, odliczam razem z Tobą, u mnie tez 2-3 dpo. ✊✊✊

    Mama8latka, dla nas też musi wyjść w końcu Słońce. Ja w to naprawdę wierzę, jeszcze tylko chwilkę poczekamy 😘
    Ps. Mam nadzieję, że Emek szybko pójdzie po rozum do głowy 😉👍

    Ami, jak się czujesz? Migreny odpuściły?

    Bambusek, Oliwa jak u Was?

    Papillon, a u Ciebie wszystko w porządku?

    Buziaki 😘

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 14 marca 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz szkoda, że tym razem się nie udało, ale jeszcze będzie dobrze ❤️

    Paulinaaa polecam Ci koniecznie zapytać lekarza o ten bromergon :) niech Kropeczek zdrowo się rozwija ❤️

    Mama8latka a może jakieś bzyki na zgodę? :D wtedy podobno najlepiej smakują :)

    awE u mnie w sumie bez większych zmian :) wczoraj był pierwszy bełt, a co najlepsze po soku pomarańczowym, który do tej pory piłam naprzemiennie z jabłkowym :D właśnie wcinam kapustę kiszoną - taka zachciewajka :) jutro będę miała wyniki badań, mam nadzieję, że wszystkie będą ok :)

    awE lubi tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 14 marca 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wspaniałe wieści 😍 gratulacje i rośnijcie zdrowo 😊

    Mama8latka trzymam kciuki za stosunkowo miły wieczór godzący, ileż można się na siebie złościć 🙄

    Wiecie, że ja od czasu pozytywnego testu bałam się seksu? Najpierw ta infekcja, więc nie chciałam, później leczenie, potem mdłości, więc 0 seksu, bo ja byłam jak wulkan i nie wiadomo było kiedy poleci 🙈 ostatnio spróbowaliśmy, ale powiem wam, że mam opory i nie daliśmy rady dokończyć 😪 Rok temu mieliśmy kategoryczny zakaz. Wiem, że teraz wszystko jest w porządku, ale w głowie zawsze siedzi obawa. Trochę mi przykro, bo ja nie mam w ogóle ochoty na seks, a nie chcę by M czuł się wykorzystany tylko do zrobienia bejbika 😔 on niby wie, że ja go Kocham i że po prostu mam blokadę w głowie, strach, ale też brak chęci... Może rozmowa z lekarzem na ten temat trochę by mnie uspokoiła?? Albo z położną 🤔
    Czasem staram się "pomóc" mojemu M, żeby nie czuł się odrzucony, a żebyśmy zachowali tą bliskość, ale wiadomo.. Muszę się chyba troszkę zdystansować, bo ostatnio przy "próbie" było mi na prawdę dobrze. Jeszcze trzeba wyłączyć myślenie o negatywach i kupić jakiś żel dla ciężarnych 🙈

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 marca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Kzz szkoda, że tym razem się nie udało, ale jeszcze będzie dobrze ❤️

    Paulinaaa polecam Ci koniecznie zapytać lekarza o ten bromergon :) niech Kropeczek zdrowo się rozwija ❤️





    Wiess co jak zaszłam z córką i zadzwonilam to kazał odstawić z dnia na dzień...dlatego teraz stwierdziłam że skoro nie bralam miesiąc to nie biorę dalej.. hmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2021, 20:37

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 marca 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette a potem często jest tak ze jak duży brzuch to ty masz ochotę a facet opory :p tak dookola wiele osób u mnie miala i ja też.
    Ja teraz poki nie zobaczę <3 to na bank zero seksu. Tez się boję mimo ze to bezpodstawne. Jutro pójdę o 8 na betę i prog jak będą obie wartości ok to może bym sobie odpuściła wtedy będę w środę... zobaczymy..jutro dzień miesiączki ..

    Juliet lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ