Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 15 marca 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa, gratulacje!

    I widzisz, nasze organizmy w dupie mają nasze torbiele haha 😅

    Trzymam kciuki za betę, ale przy takich kreskach na Pinkach będzie super :)

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 15 marca 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, kciuki zacisnięte i czekamy na wyniki ✊🙂

    Bambusek, czyli jest dobrze- samopoczucie dobre i daje żyć, ale organizm nie pozwoli zapomnieć, ze jesteś w ciąży 🙂 chyba to taki złoty półśrodek, żeby się nie zamartwiać w żadną stronę 😉

    Natka, tak mi te Twoje tygodnie 🤰uciekają, że szok 😯😀 humor dopisuje, zdrówko też? 🙂

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie już pokój na pokładzie 🥰😙😁
    Wczoraj były ❤ na zgodę 😈🥰 nie za bardzo chciałam bo mówię A przetrzymam go ale przyciaganie było większe 😁😊

    Paulinaaa, MayMasza, Kzz, awE, Juliet lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE wrote:
    Paulina, kciuki zacisnięte i czekamy na wyniki ✊🙂

    Bambusek, czyli jest dobrze- samopoczucie dobre i daje żyć, ale organizm nie pozwoli zapomnieć, ze jesteś w ciąży 🙂 chyba to taki złoty półśrodek, żeby się nie zamartwiać w żadną stronę 😉

    Natka, tak mi te Twoje tygodnie 🤰uciekają, że szok 😯😀 humor dopisuje, zdrówko też? 🙂


    AwE dziękuję ze pytasz:) tak, wszystko w porządku choć powoli zaczyna się robić co raz ciężej :D a tygodnie mi teraz tez juz lecą jeden za drugim ;)

    awE lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AWE - 😘 przebylam jakoś jelitówke, ale już jest chyba ok. Z bólem głowy tez, chociaż w weekend juz próbowało mnie dwa razy brać, ale brałam po pol paracetamolu i się nie rozwinęło 😉

    Dla Was wszystkich będzie niedługo wielkie słoneczko, zobaczycie 😊

    awE lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!😊

    Paulinaaa ogromne gratulacje i mocne kciuki za kropka!! Jak widać torbiele nie stanowią dużej przeszkody:) Będzie dobrze💓

    Achna ja bardzo czekam na Twoje dwie kreski, teraz już musi być lepiej:)

    Mama8latka super, że jest zgoda u Was! Czekam na Twoje II piękne krechy💓

    magda.lena wierze, że kolejny cykl będzie Twój!💓

    Wszystkim naszym kochanym brzuchatkom życzę zdrówka i dużo siły!💙 Przesyłajcie nam wiruski ciążowe 🥰

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix zaginela ? czy przeoczylam cos ??

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka , ja po becie i progu - jesli beda ok wg mnie to daruje sobie chyba srodowa, jesli beda na styku albo za niskie to bede myslec... wyniki maja byc ok 17 ... dzis termin miesiaczki, to chyba ok 100 powinna byc mniej wiecej beta ???czy to za wysoka ?

    Mama8latka no az milo sie czyta ze mozna tak siebie pociągac ;p ja chyba serio nam kupie jakies tabsy na libido bo my jakbysmy sie poklocili to na zgode bysmy zamowili dobre jedzenie i drinka ,a nie seks haha
    mama8latka bedziesz sprawdzala jeszcze kreski po zastrzyku ?? czy teraz juz grzecznie czekasz ??

    dziekuje wam za wszystkie gratulacje, mam nadzieje ze dzis zaczne sie bardziej cieszyc mniej bac ;)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannah_92 jutro wizyta zobaczymy jak endo czy jest sens sie starać czy dalej czekać....

    Nadzieję mam ze juz bedzie dobrze a moj Mąż ze bedzie złoty strzał jak juz wydobrzeje 😁😁😁😁

    Jutro o tej porze bede wchodzić do gabinetu, oby to nie był kolejny wyrok a nadzieja 🍀💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2021, 09:28

    Paulinaaa, hannah_92, Juliet lubią tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Hejka , ja po becie i progu - jesli beda ok wg mnie to daruje sobie chyba srodowa, jesli beda na styku albo za niskie to bede myslec... wyniki maja byc ok 17 ... dzis termin miesiaczki, to chyba ok 100 powinna byc mniej wiecej beta ???czy to za wysoka ?

    Mama8latka no az milo sie czyta ze mozna tak siebie pociągac ;p ja chyba serio nam kupie jakies tabsy na libido bo my jakbysmy sie poklocili to na zgode bysmy zamowili dobre jedzenie i drinka ,a nie seks haha
    mama8latka bedziesz sprawdzala jeszcze kreski po zastrzyku ?? czy teraz juz grzecznie czekasz ??

    dziekuje wam za wszystkie gratulacje, mam nadzieje ze dzis zaczne sie bardziej cieszyc mniej bac ;)
    Nie ma złej bety.. ważny jest przyrost . I wszystko zależy kiedy było zagnieżdżenie

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem ze przyrost, no nic zobaczymy .. impantacja byla czw/pt bo plamilam

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • magda.lena Autorytet
    Postów: 486 227

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! U mnie wczoraj nad samym razem rozrecila się @, dziwny to był cykl te przerywane plamienia trwały ponad tydzień😱 Paulina trzymam kciuki za wynik bety, myślę że przy takiej kresce będzie już wysoki.
    Mama8latka a Ty kiedy testujesz? Fajnie ze juz pogodzeni jesteście 🥰
    Hannah a co u Ciebie?
    Achna kciuki za jutrzejszą wizytę i ladne endo 😀

    Achna lubi tę wiadomość

    2015-2017 starania naturalne i 2x histeroskopia - usuwanie przegrody macicy
    2018-Letrozolle+ ovitrelle, sono-hsg ok
    2019 - starania naturalne, strata w 9tc
    2020-2021-clo, aromek, ovitrelle, histeroskopia
    VIII 2021- laparokopia - niedrożne jajowody,drobne ogniska endometriozy usunięte
    IX 2021-III 2022 - 2 procedury brak zarodków, wszystkie padały po 3 dobie
    V 2022 Kriobank Białystok 3 procedura - 5 ❄️❄️❄️❄️❄️
    VII 2022 - immunolog - Kir AA, brak wszystkich DS, NK 17%, Allo mlr 0%, Cross-match 46,7 %,Hla C1C2, Mąż Hla C2C2. Kariotypy ok.
    VIII 2022 - immunosupresja

    Niedoczynność, Hashi, IO,PAI homo, MTHRF - hetero
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7068 5902

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow wow wow nie ma człowieka dwa dni a tu takie wieści :D Wspaniale Paulina! Mega gratulacje! I czekam na betkę :D

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7068 5902

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była moja kuzynka z mężem na weekend, uwielbiam ludzi :D super spędzony czas :D
    i @ poszła precz, pierwsze dwa dni mocne jak prawie nigdy, trzeci już ino ino, 4 lekkie plamienie na papierze. Także w miarę standardowo, mam nadzieję, że to dobry znak :)
    Nie wiem tylko czy kochać się już normalnie w tym cyklu czy jednak poczekać jeszcze ten miesiąc... na wszelki wypadek łykam NAC od 3dc jakbym się jednak zdecydowała :P miałam zmierzyć temperaturę, ale M mnie dopadł przed budzikiem hahaha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2021, 10:39

    Achna lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa trzymam kciuki za wyniki 🥰 nie ważne ile będzie, jest dobrze ❤
    Ja powtórzę jeszcze przed małpa, chce się przekonać ile u mnie czasu trwa wyplukiwanie 👍dobrze wiesz że nie jestem ta co grzecznie czeka do terminu 😂😂

    Magda.lena tak testowac żeby zobaczyć czy sie udalo to chyba dopiero w okolicach 12dpo bo wydaje mi się że wcześniej to nie będzie miało sensu,zawsze Bede się zastanawiać czy to jeszcze Ovi. Tak będę se tylko sprawdzać jeszcze czy jasnieje z raz lub 2 .

    Achna oby Endo było piękne 🥰✊jajeczko dojrzałe ✊

    Clausix no ciężko powiedzieć czy możecie dzialac czy nie... może idźcie na żywioł 😋 co ma być to Bedzie A może akurat to teraz 😁oczywiście jak uważasz że Twój organizm jest już gotowy. Niektórzy muszą odczekać te 2-3cykle A inni w ogóle nie czekaja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2021, 11:25

    Achna lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo właśnie zauwazylam w suwaczku, że moje dziecko jest już wielkości glowki szpilki 🥰🥰🥰🥰🥰😁😁😁 no tak 22 dzień ciazy , dzieje sie 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2021, 11:28

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Oooo właśnie zauwazylam w suwaczku, że moje dziecko jest już wielkości glowki szpilki 🥰🥰🥰🥰🥰😁😁😁 no tak 22 dzień ciazy , dzieje sie 😄
    Jak wstawić ten suwaczek? Bo u mnie tylko lub no się wyświetla jak wklejam link...

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clausix ja jestem za zywiolem :D zreszta nie musze przekonywac zobacz na moje posty z tego miesiaca haha

    Clausix lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis do 17 pracuje i licze ze o 17 beda juz maks wyniki. jak beda okej i I wizyta usg tez okej to rzucam robote haha juz sie nie moge doczekac :D jestem zwolennikiem opierdzielania sie w ciazy :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciazy z corka podnosilam sobie placenie zusu ( ja na dzialalnosci jestem ) i mialam zasilek potem po 4 tys.. nie korzystalam z tej luki prawnej tylko po prostu przez 3 mies ciazy nie poszlam na l4 tylko placilam wysokie skladki a wczesniej od 4 lat prowadzilam gabinet prawilnie. teraz troche gorsza sytuacja bo prowadze dalej ale na NISKIM zusie jestem i nie wiem ile wyzsze skladki bym musiala placic zeby opylalo mi sie to i zeby nie dostac 1000 zl tylko , bo tyle mi sie nalezy...........................

    no ale poki co to zeby ta ciaza sie utrzymala i byla..

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ