Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Dziewczyny…jakieś mam zle przeczucie…ten brzuch nadal boli. W dodatku jak tak pomyślę to wczoraj i przedwczoraj miałam mniejsze nasilenie mdłości. Zaczynam się bać
    Może lepiej jechać to sprawdzić wcześniej? Będziesz spokojniejsza. O której masz USG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 09:40

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Maszka, dzięki za wszystkie info :)

    Clauisx, nie testujesz, bo myślisz, że Ci się ta owu przesunęła i źle jest na wykresie zaznaczona? Ja bym chyba zatestowała ;) no bo co tempka niby tak do góry i do góry, hem? :P Oh, nie trzymaj nas w takim napięciu, hahaha!

    Myślę, że jest dobrze wyznaczona owu ;) W 11dc było jajko 13 mm, więc 4 dni później powinno mieć ok 21mm i wtedy też miałam najsilniejszy ból jajnika, więc obstawiam tak jak of, że owu w 15dc.
    Ale jestem tu tak długo, że wiem, że wysoka tempka w 12dpo g*wno znaczy u mnie haha :P no i ten wykres z dolinami i górami... jak nadal będzie wysoka za dwa dni to zatestuję ;)

    Nins lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ponad 12 godzin (mieszkam za granicą). Cholera…naprawdę zaczynam panikować. Chociaż wiem, że to nic nie da…

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Jeszcze ponad 12 godzin (mieszkam za granicą). Cholera…naprawdę zaczynam panikować. Chociaż wiem, że to nic nie da…

    Nic nie zmienisz w tym momencie, więc spróbuj zrobić coś miłego dla siebie, odprężyć się choć trochę i poczekać na usg ;) wierzę, że będzie dobrze i że to tylko stresik :)

    .A. lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1369 1954

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Co do mdłości pytałam się lekarza powiedział że to tak jest że jednego dnia są później 2 dni nic i znów są.
    Ja tak mam ostatnio myślałam że już po mdłościach bo nie miałam z tydzień i od kilku dni mam znów....

    .A. lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix a może jednak jutro ? 😁 Wiesz że ja to już bym dawno sikała 🤪

    A. Nie denerwuj się ,niedługo wszystkiego się dowiesz , na początku może pobolewac przecież wszystko się rozrasta macica się powiększa , a z mdłościami tak jak Achna mówi no może być raz tak raz tak ....
    Powiem Ci tak jak ja byłam w tej 3 ciąży do 9 tygodnia to czułam że coś jest nie tak bo WSZYSTKO ustąpiło... Przestały boleć cycki nic nie czułam no nic... Tak jak w środku cyklu nic nie bolało itd . Więc ja myślę że nie ma czego się bać . A przynajmniej mam taką nadzieję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 10:03

    .A. lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1811 wrote:
    Nons to ten link co anka wstawiła. Ale ja tam dzwonilam i umawiałam się telefonicznie. Robiłam narazie samo KIR.


    Dzięki Kate, czyli dopiero jak coś wyjdzie nie tak w Kirach to wtedy HLAC u siebie i partnera? Te badania są mega drogie ehhh....

    Kate1811 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clauisx to trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 10:19

    Clausix lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix chciałabym chociaż zasnąć bo u mnie dopiero 4 a za 2 godziny wstaje do pracy…ale nie wiem czy stres mi pozwoli 😔

    Mama myślisz ze taki ból jak na okres jest ok? Poszłam teraz siku i przez sekundę miałam takie silniejsze ukłucie…

    Achna a mialas jakieś inne niepokojące objawy które okazały się być normalne?

    Czy przy poronieniach miałyście najpierw ból czy krwawienie? Ja miałam poronienie zatrzymane wiec w sumie wszystkie objawy miałam do końca. Dowiedziałam się tylko z usg, że serduszko nie bije. A musiało przestać bić dzień przed lub w ten sam dzień bo płód był bardzo dobrze rozwinięty jak na dany czas ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 10:19

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Dzięki Kate, czyli dopiero jak coś wyjdzie nie tak w Kirach to wtedy HLAC u siebie i partnera? Te badania są mega drogie ehhh....
    Hcla tylko u partnera. U Ciebie nie trzeba. U Ciebie tylko kiry. Będzie oznaczony typ kirow i kiry które są obecne i nieobecne w Twoim organizmie

    Nins lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Achna Autorytet
    Postów: 1369 1954

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Ból brzucha i pleców. Nawet teraz jak dużo chodzę to boli ale lekarz twierdzi że to normalne. I tych boli nie miałam w 2 utraconej ciąży myślę że to dlatego że tam już nic nie rosło i macica stała w miejscu a tu wszystko rośnie i się rozciąga.

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Dziewczyny czy tylko ja widzę że wszędzie jest BRAK w magazynie Fertistim 🤔 ?? Przez to wszystko zapomniałam domówić, skończył mi się a teraz nigdzie nie ma. Na allegro kupiłam to za chwilę mi zwrócili pieniądze że brak towaru 🤷
    Edit: zamówiłam na apteka Zawiszy , zobaczymy czy przyślą czy dostanę informacje że jednak brak

    Nie ma nawet na stronie producenta, a strona fertistimu wyświetla "Strona w konserwacji do końca stycznia. Przepraszamy za niedogodności."...
    Mi ostatnio gin na HyCoSy dała jakieś inozytole w tabletkach (całą torbę reklamowych opakowań po kilka sztuk :P ) i jakieś dla M suple, ale jeszcze nawet nie sprawdziłam co to 😂

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Wiem że teraz będziesz każde ukłucie i ból i nie ból i brak objawów wszystko będziesz interpretować na tą złą stronę , to zrozumiałe po stracie ale jednak postaraj się myśleć pozytywnie, mnie przy pierwszej stracie bolał brzuch myślałam że się macica rozrasta ale przy tym miałam już plamienia i krew ... U ciebie nic takiego nie ma . Mam nadzieję że nie będzie . Trzymam mocno kciuki za dobre wieści z wizyty

    Clausix a ja UWAGA - kupiłam w aptece 1km od domu 😂 masakra ... Daleko szukam a pod nosem mam. Już wzięłam też mimo tego że na tej Zawiszy zamówiłam ,będę miała na później .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 12:06

    .A. lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. Przede wszystkim się uspokój i nie panikuj. Straciłam pierwszą ciążę i poza plamieniem nie miałam żadnych objawów. Ból podbrzusza w ciąży też jest normalnym zjawiskiem i wcale nie musi oznaczać poronienia :) Masz w domu nospe? Jeśli tak to weź sobie pół i przestań myśleć o najgorszym, bo to w niczym nie pomoże :) Pójdziesz na wizytę i przekonasz się, że wszystko jest dobrze :)

    .A. lubi tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Luna13 Przyjaciółka
    Postów: 133 33

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pobolewal brzuch na początku jak przestał to zaczęłam plamić i straciłam. Myśle ze to rozciąganie się macicy. Jak robisz siku zmienia się ciśnienie w obrębie dolnej części jamy brzusznej wiec narazie bez stresu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 13:47

    .A. lubi tę wiadomość

    Starania od listopad 2020
    Kwiecień 2021 puste jajo :( 9tc
    Lipiec 2021 wykryta ureaplasma - starania wstrzymane
    Czerwiec 2022 ureaplasma - pokonana
    Lipiec 2022 laparoskopia - torbiel 10cm
    Endometrioza IIIst.
    Sierpień 2022 stan zapalny endometrium
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Na szczęście ogarnęłam się i jeszcze zasnęłam. Mdłości dzisiaj jak na zamówienie ze zdwojona siła 🙈 😀 ból ustał, wiec założyłam, ze gdyby to miało być poronienie, to raczej by się rozkręcał, a nie malał. Dobrze, że dzisiaj zajrzymy do środka i sprawdzimy, co tam słychać.

    Clausix lubi tę wiadomość

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Dzięki Kate, czyli dopiero jak coś wyjdzie nie tak w Kirach to wtedy HLAC u siebie i partnera? Te badania są mega drogie ehhh....
    Tak narazie tylko KIR

    Nins lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Luna13 Przyjaciółka
    Postów: 133 33

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Dzięki dziewczyny. Na szczęście ogarnęłam się i jeszcze zasnęłam. Mdłości dzisiaj jak na zamówienie ze zdwojona siła 🙈 😀 ból ustał, wiec założyłam, ze gdyby to miało być poronienie, to raczej by się rozkręcał, a nie malał. Dobrze, że dzisiaj zajrzymy do środka i sprawdzimy, co tam słychać.

    Proszę raportować odrazu po wizycie :p

    .A. lubi tę wiadomość

    Starania od listopad 2020
    Kwiecień 2021 puste jajo :( 9tc
    Lipiec 2021 wykryta ureaplasma - starania wstrzymane
    Czerwiec 2022 ureaplasma - pokonana
    Lipiec 2022 laparoskopia - torbiel 10cm
    Endometrioza IIIst.
    Sierpień 2022 stan zapalny endometrium
  • skago Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Po dość długim czasie dołowania podjęłam decyzję, żeby do Was dołączyć.
    Przestaje sobie radzić z moimi problemami związanymi z brakiem ciąży. Staramy się z mężem od 1,5 roku bo pierwszy rok po ślubie uznaliśmy że damy sobie luz. Niestety po roku intensywnych starań poszlam do lekarza. Badania i wyszło że mam za wysoką prolaktyne po metoclopramidzie. Co gorsza u męża też wyniki nie za dobre. Pani doktor przepisała mi mastodynon i w przyszłym tygodniu jestem umówioną ma monitoring.
    Strasznie mi przykro z każdym nowym cyklem. Płaczę i łapie mnie wtedy straszny dół. Wszystkim do okoła rodzą się dzieci a my ciągle we dwoje.
    Napisałam do Was bo widzę jak cudownie się wspieracie a ja nawet nie mam z kim o tym porozmawiać :( męża nie chce męczyć bo on też bardzo się przejmuje.

    Luna13 lubi tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skago wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Po dość długim czasie dołowania podjęłam decyzję, żeby do Was dołączyć.
    Przestaje sobie radzić z moimi problemami związanymi z brakiem ciąży. Staramy się z mężem od 1,5 roku bo pierwszy rok po ślubie uznaliśmy że damy sobie luz. Niestety po roku intensywnych starań poszlam do lekarza. Badania i wyszło że mam za wysoką prolaktyne po metoclopramidzie. Co gorsza u męża też wyniki nie za dobre. Pani doktor przepisała mi mastodynon i w przyszłym tygodniu jestem umówioną ma monitoring.
    Strasznie mi przykro z każdym nowym cyklem. Płaczę i łapie mnie wtedy straszny dół. Wszystkim do okoła rodzą się dzieci a my ciągle we dwoje.
    Napisałam do Was bo widzę jak cudownie się wspieracie a ja nawet nie mam z kim o tym porozmawiać :( męża nie chce męczyć bo on też bardzo się przejmuje.

    Cześć Skago ;) rozgość się, mam nadzieję, że nie na długo ;)
    Czy poza prolaktyną reszta hormonów w normie? Masz regularne cykle?
    Jeżeli chodzi o wyniki nasienia to spójrz na moją stopkę, myślę, że daje nadzieje, że ładnie można poprawić parametry w dość szybkim czasie :P polecam Fertilman Plus, u nas się sprawdził mimo, że M bierze połowę dawki. Oczywiście mogą być różne fizyczne powody obniżonych parametrów, więc trzeba zrobić kontrolne badanie po minimum 3 miesiącach suplementacji.
    Jeżeli masz jakieś pytania, albo chcesz się po prostu wygadać to wal śmiało ;)

    Luna13 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
‹‹ 972 973 974 975 976 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ