X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bociany pomogły :)
Odpowiedz

Bociany pomogły :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie patrze po wykresach i widzę ,że te nasze boćki jednak przyniosły wielu dziewczynom szczęście,mimo,że trafiły na zimę to co jeden wykres to zielona kropeczka,wierzę,że będzie niedługo więcej,wiosna w końcu i ma być zielono :)

    Rybka810 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    tak sobie patrze po wykresach i widzę ,że te nasze boćki jednak przyniosły wielu dziewczynom szczęście,mimo,że trafiły na zimę to co jeden wykres to zielona kropeczka,wierzę,że będzie niedługo więcej,wiosna w końcu i ma być zielono :)

    Miejmy nadzieje ze bardzo sie zazieleni u nas wszystkich na wiosne :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę tej zieleni doszło,jakby nie patrzeć :)

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może u nas tej wiosny też się zazieleni:)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 11 maja 2013, 02:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj boćki miejmy nadzieję,że jeszcze wiele zdziałają zanim odlecą. Mój mąż byl kilka dni temu z psami na spacerze i po powrocie mówi,że nad głową przeleciały mu dwa bociany i przejęty dodał to musi coś znaczyć...i oby tak było :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 11 maja 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Oj boćki miejmy nadzieję,że jeszcze wiele zdziałają zanim odlecą. Mój mąż byl kilka dni temu z psami na spacerze i po powrocie mówi,że nad głową przeleciały mu dwa bociany i przejęty dodał to musi coś znaczyć...i oby tak było :)

    Po Twoim wykresie widać, że jest ogromna szansa na zazielenienie się:-) Chyba boćki wiedziały gdzie przylecieć :-) Tego Ci życzę. No i sobie i innym dziewczynom też :-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech te bociany przylatują i nam pomagają jak najwięcej :D a nie tylko wylatują do ciepłych krajów i zero pożytku z nich :) a widziała już któraś z was bociana? ;>

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, widziałam 4 dni temu i dosłownie nad głową mi przeleciał :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    a55a0765ad.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na spacerze i nie dość, że jeden jeden latał nade mną to kawałek dalej dwa boćki w gnieździe i się sexowały ... więc nie podchodziłam zbyt blisko i im nie przeszkadzałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 15:03

    Paulette lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przede mną na razie niestety bociany się chowają ;( :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam. Jakieś 3 tyg temu, jak jeszcze było zimno. Stał w gniazdku i trząsł się. Był brzydki i chudy :( Strasznie mi się go żal zrobiło .... za wcześnie przyleciał

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dużo jeżdżę w pracy (przedstawiciel) i od tygodnia widzę same bociany wszędzie :) Na każdym gnieździe są i to przeważnie parami :D Niesamowite ile się ich zleciało :) Teraz niech się biorą do roboty i przynoszą nam upragnione fasolki i groszki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka popieram Twoje apelacje :D może trzeba jakieś pismo napisać do bocianów :P

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja śmiesznie wygląda bociania miłość.. tylko potwierdziłam wczorajsze przypuszczenia - ok 3 minuty jest akcja - zadziobie ją ;) hehe dwie minuty później znowu - ogier :D

    https://www.youtube.com/watch?v=7H8AOQHdMJc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 20:41

    Paulette, KinderBaby, Anuśka lubią tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha bardzo śmiesznie to wygląda :D w życiu nawet się nad tym nie zastanawialam xD

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbolica wrote:
    Wiecie ja śmiesznie wygląda bociania miłość.. tylko potwierdziłam wczorajsze przypuszczenia - ok 3 minuty jest akcja - zadziobie ją ;) hehe dwie minuty później znowu - ogier :D

    https://www.youtube.com/watch?v=7H8AOQHdMJc

    Dobre :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobotę pierwszego bociana widziałam siedział na gnieździe może to dobry znak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen trzymam kciuki, żeby to był zwiastun Twojej ciąży która da Ci zdrowego maluszka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ