X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból miesiaczkowy
Odpowiedz

ból miesiaczkowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 lipca 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przynajmniej jesteśmy mądre :)

    Koza, inessa lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 lipca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jakiś pozytyw ;)
    Ok nie ma co bidolić,co swoje napisałyśmy.
    Miłego dnia!!!

    Makak, inessa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 lipca 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Hej dziewczyny, jak radzicie sobie z bólem miesiączkowym? ja mam taki straszny, szczególnie teraz , w pierwszym dniu że umieram z bólu. nie chce ciągle brać garści leków, ale to jak czuje nieuniknione. tyle razy chodziłam z tym wcześniej do ginekologa, ale mówił że nic sie nie da zrobić, jedynie jak będę brać anty to nie bedzie, brałam tak długooooooo, i efekt był, teraz gdy staramy sie o dziecko, anty poszły w odstawkę ale ból jest masakryczny, pomocy!!
    moje bóle były równie masakryczne i tylko krzyzowe, przy porodzie nie czułam żadnej różnicy czy boli tak samo czy mocniej bo podczas porodu miałam tylko krzyzowe bóle. po porodzie przez pierwsze kilka miesięcy nie czułam żadnych bóli, ale ogólnie po czasie powróciły do swojego stanu z przed ciazy, leki pomagaly ale nawet podczas dzialania sropdkow przeci bolowych czulam mocny bol kosci miednicy o jeja uwież mi, że prócz leków jeśli chodzi o mnie to nic nie pomaga. ale jak juz wczesniej pisalam bol przy porodzie wcale sie duzo nie roznil od miesiaczkowego... :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ