X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból owulacyjny
Odpowiedz

Ból owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 23 lutego 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bóle owulacyjne, pykanie jajnika, zazwyczaj plamienie. W tym cyklu to jajnik cały czas mnie pobolewa, plamienia też nie zabrakło.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie! Od prawie 5 dni czuje ucisk/ ból lewego jajnika. Z temperatury i śluzu nic oczywiście nie wynika. Czy taki ból okołoowulacyjny powinien trwać tak długo czy coś jest nie tak? W poprzednim cyklu miałam tak 2 dni, potem silny ból ( zwijałam sie w nocy na łóżku) i zaraz nastepnego dnia był skok temperatury. A teraz nic.... Ból nie jest silny ale jest nieprzyjemny Wrażenie jest takie jakby ktos ciągle mocno uciskał mi ta stronę.. No i czy to normalne że czuję bol tylko po lewej stronie?

    Poradźcie coś.
    Teraz oczywiście jak na złość cieżko dostać się do jakiego kolwiek dobrego ginekologa. terminy - nawet prywatnie na czerwiec....


    :/

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie czuję ... :( taki mini okres czuje 3/4 cyklu :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie dość mocno odczuwałam owulację al w "tym" cyklu to była masakra, najpierw kłucie przez chwilę, a później przez ok 3-4 godziny tak bardzo mnie bolało podbrzusze, że nie byłam w stanie chodzić całkiem prosto. w tym czasie miałam akurat wizytę u lekarza i potwierdził na USG, że jest świeżo po owulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cale zycie mam cholerny bol (okolo)owulacyjny. Raz wiekszy, raz jeszcze wiekszy, zalezy (nie wiem od czego). Kiedys mnie tak zlapalo, ze nie moglam isc, ale po krotkiej chwili przeszlo. Na poczatku sie cieszylam, ze "czuje" jajniki, bo wiedzialam, ze mam owulacje. Teraz juz mnie to nie bawi, a dodatkowo stresuje: "O cholekra, to dzis! Szybko, szybko <3, bo wlasnie mam owulacje!" A potem zaczyna sie najgorsza czesc cyklu, czyli ciagly bol i napiecie w piersiach. I tak do @. Ech...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Ja cale zycie mam cholerny bol (okolo)owulacyjny. Raz wiekszy, raz jeszcze wiekszy, zalezy (nie wiem od czego). Kiedys mnie tak zlapalo, ze nie moglam isc, ale po krotkiej chwili przeszlo. Na poczatku sie cieszylam, ze "czuje" jajniki, bo wiedzialam, ze mam owulacje. Teraz juz mnie to nie bawi, a dodatkowo stresuje: "O cholekra, to dzis! Szybko, szybko <3, bo wlasnie mam owulacje!" A potem zaczyna sie najgorsza czesc cyklu, czyli ciagly bol i napiecie w piersiach. I tak do @. Ech...
    Niestety, ten ból, który opisujesz nie jest dowodem na to, że właśnie masz owulację. Z tego co wiem, ból może występować w związku z rośnięciem pęcherzyka, uwalnianiem się, pękaniem, bądź może występować już po owulacji. Nikt nie dowiódł, że ból okołoowulacyjny to pewnik odbywającej się owulacji.
    A szkoda, bo ja też mam takowe.

    vanessa lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ