X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból piersi
Odpowiedz

Ból piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 14 marca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) mam pytanie odnośnie bólu piersi. Zawsze bolały na 4-5 dni przed okresem teraz nieustannie bolą mnie praktycznie od skończonej @ ( trwała tylko 3 dni) po zewnętrznej stronie w kierunku pach. Ból jest dość mocny i od owulacji się nasila a do tego dzisiaj doszedł ból sutków. Od owulacji wyznaczonej przez ovu minęło zaledwie 5 dni. Naczytałam się, że mogą to być pierwsze objawy ciąży - wiele dziewczyn pisało, że miało właśnie taki ból , może to także oznaczać wysoki poziom prolaktyny albo po prostu bolą z nasilającym się bólem bo mam dostać szybciej @. Czy któraś z Was miała takie bóle? Co oznaczały w Waszym przypadku?
    Dziękuję za jakiekolwiek odp i pozdrawiam :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 14 marca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi niestety takie bóle towarzyszą :(
    miałam za wysoką prolaktynę i brałam bromergon, wtedy mnie nic nie bolało. Teraz prolaktyna spadała, bromergonu już nie biorę a piersi na długo przed okresem, w zasadzie zaraz po ovu znowu zrobiły się strasznie ciężkie i wrażliwe. Moja lekarka zapisała mi Mastodynon w kroplach(można kupić też bez recepty), ale jeszcze nie zaczęłam stosować więc na razie nie wiem czy przyniesie efekty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo juz po owulacji mnie bola, czyli praktycznie 2 tyg przed @ ale tez nie robilam zadnych badan w tym kierunku. przy nastepnej wizycie musze o tym powiedziec lekarzowi.

    binia29, bebloszka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze moze..poczekaj te 2 dni i bete zrób

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skasowałam niechcący post... :D tak też zrobię :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    skasowałam niechcący post... :D tak też zrobię :)

    hahahah

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nigdy nie bolały piersi, ani przed owulka ani przed @....a teraz mam taki ból, że maskara, spać na brzuchu nawet nie mogę :)
    być może to objawy ciąży....może u ciebie podobnie jest :)
    trzymam kciuki :*

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co jak boli jedna?i to po boku?

  • beatka81 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 20 marca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli boli jedna pierś z boku to może oznaczać torbielka w piersi. Mnie tak tez boli. Mialam usg i wiem ze mam tam torbielka ok 9 mm. Jeśli jest wielkości poniżej 10mm to nic sie nie robi. Podobno oznacza to ze moze byc podwyzszona prolaktyna. Jesli zbijesz prolaktyne to też torbielek powinien zniknac lub zmalec . Tak mi mowił lekarz.

    3jvzi09koz06900h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 2 dni po owulacji zaczely bolec piersi i podbrzusze.mam nadzieje ze tym razem sie udalo

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ