Forum Starając się - ogólne Bol piersi pierwszy raz w życiu
Odpowiedz

Bol piersi pierwszy raz w życiu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Vi89 Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 24 listopada 2018, 13:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny od 3 dni bola mnie piersi jest to dla mnie zupełna nowość nigdy przedtem nie czulam czegos takiego. Bola od dolu i po bokach. Okres powinien planowo przyjsc jutro bezuch zaczyna lekko pobolewac jak na miesiaczke. Od kilku dni mam temp 37st mimo ze nie jestem przeziebiona. Test negatywny. Przyjelabym to za stracony cykl ale te piersi.. co myślicie?

 • Selina Autorytet
  Postów: 8934 3423

  Wysłany: 24 listopada 2018, 23:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Żadna z nas nie jest wróżką. Mnie piersi bolą przed każdą @ (to przez proga), więc nie pomogę. Idź na betę w poniedziałek jeśli @ nie przyjdzie skoro test negatywny

  fiorella82 lubi tę wiadomość

  Koniec starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego