X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bol piersi pierwszy raz w życiu
Odpowiedz

Bol piersi pierwszy raz w życiu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vi89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 listopada 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od 3 dni bola mnie piersi jest to dla mnie zupełna nowość nigdy przedtem nie czulam czegos takiego. Bola od dolu i po bokach. Okres powinien planowo przyjsc jutro bezuch zaczyna lekko pobolewac jak na miesiaczke. Od kilku dni mam temp 37st mimo ze nie jestem przeziebiona. Test negatywny. Przyjelabym to za stracony cykl ale te piersi.. co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna z nas nie jest wróżką. Mnie piersi bolą przed każdą @ (to przez proga), więc nie pomogę. Idź na betę w poniedziałek jeśli @ nie przyjdzie skoro test negatywny

    fiorella82 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ