X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból sutków
Odpowiedz

Ból sutków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy któraś z was po owulacji miała bolące piersi i straszny trądzik, kłucie jajnika? Miałam tak ale kilka dni przed spodziewaną @ a do niej jeszcze daleko.

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się kilka miesięcy ale tak już bym chciała, że czasem już wariuje bo wydaje mi się że mam jakiś objaw a tu przychodzi ta co miesiąc @

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze po owu rosły piersi i bardzo bolały.
    Cykl temu w ogóle nie bolały
    A teraz same sutki

    Goha lubi tę wiadomość

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nigdy po owu nie bolały tylko tak 4-3 dni przed spodziewaną @ teraz coś za szybko bolą

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie za to za szybko boli na dole brzucha... albo macica?
    czuję tak zawsze tuż przed @
    a teraz już po owu.
    Jednak nie nastawiam się bo tamten cykl miałam dziwne objawy, inne niż zawsze a tylko ze stresu się przesunął okres ;/

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh mi się za każdym razem teraz wydaje że może akurat się udało a jednak później jest rozczarowanie. Ale teraz jest jakoś inaczej kłuje raz jeden raz drugi jajnik i a cera no okropna jest teraz trądzik jak u nastolatki jakieś wypieki na policzkach wczoraj było mi tak gorąco że spać nie mogłam a dopiero jestem po owu przed @ nie zastanawiałabym się ale teraz to już zgłupiałam

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trzymać kciuki oby się Ci udało ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wzajemnie! :-)

    ja własnie w tamtym cykli tak miałam...
    senność straszna, mdliło mnie od jazdy, @ się spóźnił (od 2 lat conajmniej mam jak w zegarku), brak bólu piersi przed @ (miałam zawsze)

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic trzeba czekać i mieć cichą nadzieję :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz przewidziany termin @?

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego doszedł mi jeszcze ból pleców w dole. Jak się położyłam na plecach to już ciężko było mi wstać. Po obróceniu na bok po chwili przestało. I do tego te rumieńce od wczoraj. Myślałam, że to jednorazowo a tu dzisiaj znów.

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż widzę że sama będę gdybać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ