X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból w podbrzuszu podczas chodzenia
Odpowiedz

Ból w podbrzuszu podczas chodzenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! To pierwszy miesiąc kiedy monitoruje swój cykl (również to pierwszy cykl starań) i jak na zlosc nic się nie zgadza ;)
    Test owulacyjny wyszedł mi pozytywny dopiero w 27 dniu cyklu. Skoku temperatury nie ma. Na poczatku cyklu jednak mierzyłam źle temperature, bo niby rano ale o różnych godzinach (nie wiedziałam że trzeba stałą godzinę i od razu po przebudzeniu), ale gdzieś od połowy mierze już poprawnie.
    Cykle zawsze miałam normalnej długości , od 27 do 30 dni (rzadko 30, a jak coś to już około 29 miałam objawy ze okres nadchodzi - plamienie, od jakiegoś czasu dzień dwa przed okresem mam brązowe/beżowe plamienia). Dziś już 31 dzień cyklu a okresu ani widu ani słuchu, ale jeśli owulacja by się przesunęła to ma to sens (chociaż zdarzyłoby mi się to pierwszy raz w życiu).
    W każdy razie od wczoraj tj 30 dzień cyklu czuje ból podbrzusza, takie jakby ciągniecie. Nasila się jak chodzę . Ból promieniuje do kręgosłupa, tak jakby wgłąb. Ja bóli przed okresem nigdy nie miałam, dopiero w trakcie. I jak coś to ZAWSZE bolał mnie lewy jajnik, nigdy całe podbrzusze. Czy któraś z Pań tak miała?
    Dodam, że testy ciążowe negatywne (choć bardzo bym chciała zobaczyć dwie kreski).

    Miamonia lubi tę wiadomość

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ