X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bolące guzki w piersiach.Proszę o radę...
Odpowiedz

Bolące guzki w piersiach.Proszę o radę...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,może mi pomożecie..Otóż od tygodnia-dokladnie dzień po owulacji sie zaczęło -mam bolące guzki w obu piersiach.Dodam,że piersi mam Male,a od tygodnia są o rozmiar większe,czuję,jakbym miała silikony i bolą w miejscach,w których wyczuwam guzki.
    Ogólnie nie raz już miałam przed okresem takie bolączki,ale tym razem to trwa i trwa,juz równy tydzień,a do okres jeszcze kolejny tydzień.
    Ginekolog mnie przebadała i powiedziała,że wszystko jest w porządku.
    Czy któraś z Was też tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam bardzo często, byłam z tym na badaniu USG , bo wysłał mnie gin na kontrolę i okazało się, że u niektórych to normalne, jest to pogrubiona tkanka jakas tam i że to niby przez hormony.. ale może dla pewności idź na USG piersi, bedziesz spokojniejsza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Cigaretta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy w takim razie powinnam zbadać hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam skierowanie na badania prl i tsh i okazało się, że prolaktyna podwyższona, leczę sie juz 3 lata :) a gin ci nie dała skiwrowania na badanie hormonów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dała.Chodzę prywatnie i nie dała skierowania.Powiedziałam,ze zaczynamy starać sie o maleństwo i tyle co mi powiedziała,to ze wspolzyc co 2 3 dni i nie myśleć o tym i zrobiła mi ogólne badania,jak zawsze-badanie piersi,usg dopochwowe,cytologię...Cykle mam regularne i wszystko jest jak najbardziej w porządku,wiec może dlatego nie dała...Sama nie wiem...Bardzo Ci dziękuję,ze sie mna zainteresowalas,jesteś naprawdę wspaniala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie skoro Cię zbadała i nie ma żadnych podejrzeń to myślę, że wszystko jest ok, nic tylko się starać :) i nie zamartwiaj się na zapas !!! Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry jest na to wiesiolek wiem bo tez tak mialam po braniu okolo m-c wiesiolka samo sie wchloneło. Natomiast jak sie staracie to wezcie do owulacji wiesiolka nie zaszkodzi dziala tez pozytywnie na sluz a moze sie wchlonie jak u mnie bylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aszka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście kupuje wiesiolek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ