X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bóle głowy po witaminach?
Odpowiedz

Bóle głowy po witaminach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 4 lutego, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od 6 dni biorę witaminy prenatalne (w ciąży nie jestem). Jest to cały kompleks witamin, chodzi o vita-miner prenatal. Dodatkowo od tego samego czasu piję olej lniany około 1 łyżki stołowej dziennie. I od 3 dni mniej więcej, odczuwam dokuczliwe bóle głowy.. więc w sumie ciężko jest mi stwierdzić czy bóle te są powiązane z witaminami czy z olejem. Wspomnę jeszcze, że od paru miesięcy jem bardzo dużo mandarynek, które jak wiadomo są bogate w witaminę A. W wyżej wymienionych witaminach, również znajdziemy w składzie beta-karoten, który jest przeistaczany w witaminę A. Olej lniany jak wiadomo także jest źródłem tej witaminy. Czy myślicie, że mogłam trochę przesadzić z jej spożywaniem ? Czy raczej nie ma takiej opcji i bóle te nie mają nic wspólnego witaminami albo olejem ? Może któraś z was miała takie objawy przy przyjmowaniu tych rzeczy i doszła od czego tak się dzieje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ