Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bóle implantacyjne
Odpowiedz

Bóle implantacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2019, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, obecnie jestem 26dc. Według mojej obserwacji owulację miałam 14 dc (według apki 16dc). Przytulanko było 11 dc, 13 dc, 15 dc,
    W nocy z pon- na wtorek obudziło mnie mocne kłucie w prawym jajniku i od dwóch dni mam skurcze jak przy okresie tylko delikatniejsze (11-12 dpo).. Zauważyłam spadek temperatury (pon 37,07 wtorek 36,77 dziś 36,67, w fazie przed owu mam 36,30). czy ten ból może świadczyć o bólu implantacyjnym czy też skurcze i spadek świadczą bardziej o zbliżającej się @? Mam cykle ok 28 dniowe, więc @ powinna pojawić się jakoś w weekend. Będę wdzięczna za każdą opinię :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 12:34

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2019, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacji się nie czuje. Podobnie jak owulacji czy menstruacji. Jak boli, to albo coś z psychika nie tak, albo endometrioza.

sandiklove lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2019, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka wrote:
    Implantacji się nie czuje. Podobnie jak owulacji czy menstruacji. Jak boli, to albo coś z psychika nie tak, albo endometrioza.

ja czuję wszystko szczególnie owulację i pękające jajko a endometriozy nie mam :)

• Seli Autorytet

Wysłany: 15 marca 2019, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam endometrioza ale implantacje czulam. Mialam 3 dni klucia i po nich zrobilam bete :D

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • MalenkaaBa Nowa

Wysłany: 15 marca 2019, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie ktore kobietki czuja wszystko co sie dzieje w organizmie i to normalne. No i ten bol owulacyjny czuc . Ja mialam owu powierdzona u ginekologa 8.03 i mialam straszne klucie jajnikow. Od 12 mam codziennie napadowe klucie jajnikow i czuje ze cos sie dzieje . Nigdy tak nie mialam . Owulacja w 12 dniu cyklu a teraz jest 18 dzien cyklu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 19:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ