X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bole piersi
Odpowiedz

Bole piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeleciałam z grubsza forum, i nie natknęłam się na takie cuś:-/ Skończyła mi się małpiszonica a tu pojawił się ból piersi. Normalnie to następuje po owulacji jakieś parę dni, ale teraz szok. Nie miałam tak nigdy. O co chodzi ????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mnie juz piersi bola ponad miesiac :/ od ostatniej owulacji :/ teraz to juz przegiecie bo umieram z bolu :/
    Mialam tak nieraz no ale coz,tak raz na jakis czas mialam a teraz to juz przegiecie jest.

    Elinn lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 października 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do bóli piersi - to mój gin co wizywytę mnie się pyta czy bola mnie w czasie cyklu piersi ..nie chodzi tu o okres przed @ tylko ogólnie ...nigdy tak nie miałam wiec się nie dopytywalam ale ostatnio mi też dokuczaja ..wiec mu powiem - tylko tyle mi wtedy powiedział że leczenie zaczyna sie wtedy od innej strony..jak coś się dowiem tylko dopieo koło 25.10 to napiszę :)

    Elinn, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ania_84 to ja czekam z niecierpliwością co ci powie. Mnie się już odechciało po lekarzach chodzić, mam też nadzieję że to pierwszy i ostatni raz mi się tak dzieje..
    Basia, to mnie nastraszyłaś..masakra :-O

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mi sie zaczely takie bole piersi od od kilku lat wstecz jak przez 3 miesiace non stop mnie bolaly i to naprawde baaardzoooo,jak mialam zle dobrane tabletki antykoncepcyjne.Przerwalam kuracje bo boll byl nie do zniesienia,i tak juz mam co jakis czas ze bol nie ustepuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka a może zrób sobie badanie prolaktyny, bo podobno jak jest za wysoka to właśnie tak piersi bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Basiulka a może zrób sobie badanie prolaktyny, bo podobno jak jest za wysoka to właśnie tak piersi bolą.

    Ja kiedyś robiłam i była przy górnej granicy. Ale prog. też w tym dniu robiłam i też był spory, bo 21 ng/ml
    Napewno jak tak dalej będzie to powtórzę.

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 11 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn, u mnie jest to bol jednej piersi, zawsze prawej. Byłam u kilku lekarzy, łącznie z onkologiem. Robiłam pare badan, ale diagnoza głównie opierała się na usg. PODOBNO są to bole mastopatyczne, w co śmiem wątpić. Bol występuje właśnie jak u ciebie, w różnych momentach cyklu, z różnym natężeniem a to mi nie bardzo do mastopatii pasuje. Nie wiem czy pomoglam :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam u gina i powiedziałam mu o tych bolach - i mnei uspokoił
    Powiedział że w okresie okoloowulacyjny , poowulacyjnym (najbardziej ) mają prawo bolec- i jest to dobry znak - a nawet bardzo dobry szczególnie gdy organizm szykuje się na ciąże :)
    Kazał sie nie denrwowac :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 października 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy przed miesiączką nie przestają mnie boleć piersi a co gorsza bolą po @, to oznacza, ze nie pękł mi pęcherzyk i wytworzyła się torbielka. Tak miałam 2 razy o których wiem:) Piersi standardowo mogą boleć w okolicach okołoowulacyjnych aż do @.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ