Forum Starając się - ogólne borelioza a starania
Odpowiedz

borelioza a starania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Paragonik_93 Przyjaciółka
  Postów: 118 32

  Wysłany: 22 maja 2014, 08:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiem, że coś na forum było na ten temat, ale postanowiłam założyć taki temat, żeby zebrać tutaj wszystkie informację. Czy któraś z Was miała doświadczenia z boreliozą?

  Mój mąż właśnie dostał antybiotyk na boreliozę. Nie wiadomo czy ją ma, ale ma rumień na nodze od 3 tygodni i internistka, a także lekarz od chorób zakaźnych zlecili antybiotyk na 21 dni (duomox) na wszelki wypadek. Z tego co czytam w necie to nie będzie to miało wpływu na jego płodność, ale tak do końca nie mam pewności?

 • olka30 Autorytet
  Postów: 4729 3539

  Wysłany: 22 maja 2014, 09:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  NIe wiem jak z mężczyznami, ale na damską płodność bolerioza ma wielki wpływ. Mam jedną znajomą która przez boleriozę w ogóle nie może mieć dzieci, a druga koleżanka w pracy stara się już ponad dwa lata i wychodzi na to że przez boleriozę nie może, teraz się na to leczy.

  Nona lubi tę wiadomość

  Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego