X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne borelioza a starania
Odpowiedz

borelioza a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że coś na forum było na ten temat, ale postanowiłam założyć taki temat, żeby zebrać tutaj wszystkie informację. Czy któraś z Was miała doświadczenia z boreliozą?

    Mój mąż właśnie dostał antybiotyk na boreliozę. Nie wiadomo czy ją ma, ale ma rumień na nodze od 3 tygodni i internistka, a także lekarz od chorób zakaźnych zlecili antybiotyk na 21 dni (duomox) na wszelki wypadek. Z tego co czytam w necie to nie będzie to miało wpływu na jego płodność, ale tak do końca nie mam pewności?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe wiem jak z mężczyznami, ale na damską płodność bolerioza ma wielki wpływ. Mam jedną znajomą która przez boleriozę w ogóle nie może mieć dzieci, a druga koleżanka w pracy stara się już ponad dwa lata i wychodzi na to że przez boleriozę nie może, teraz się na to leczy.

    Nona lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ