X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak @ długi czas
Odpowiedz

Brak @ długi czas

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 25Daria27 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nie wiem czy gdzieś był już taki temat ale chciałam się was zapytać o radę. Ostatni okres miałam 17marca trwał bardzo krótko bo zaledwie 3 dni zakończył się jednodniową temperaturą 39 stopni. Teraz według wyliczeń powinnam dostać 14 kwietnia a do tej pory ani widu ani słychu. Objawy mam bardzo dziwne temperatura na poziomie 37stopni,lekki ból podbrzusza, wzdęcia, bóle piersi i ogólne uczucie takiej pełności w brzuchu. Dwa dni temu test z rana negatywny a wizyta dopiero 9 mają... Nie wiem już sama co myśleć..
    Może ktoś z Was miał podobną sytuację?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25Daria27 wrote:
    Witam nie wiem czy gdzieś był już taki temat ale chciałam się was zapytać o radę. Ostatni okres miałam 17marca trwał bardzo krótko bo zaledwie 3 dni zakończył się jednodniową temperaturą 39 stopni. Teraz według wyliczeń powinnam dostać 14 kwietnia a do tej pory ani widu ani słychu. Objawy mam bardzo dziwne temperatura na poziomie 37stopni,lekki ból podbrzusza, wzdęcia, bóle piersi i ogólne uczucie takiej pełności w brzuchu. Dwa dni temu test z rana negatywny a wizyta dopiero 9 mają... Nie wiem już sama co myśleć..
    Może ktoś z Was miał podobną sytuację?
    Beta beta i jeszcze raz beta. Tylko to rozwieje Twoje wątpliwości ;)

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ